Obława w Łagowie: 2 KILOGRAMY narkotyków w mieszkaniu!

2019-10-09 16:53 vera
Policjanci złożyli wizytę 26-latkowi. W mieszkaniu miał narkotyki
Autor: Policja Świętokrzyska Policjanci złożyli wizytę 26-latkowi. W mieszkaniu miał narkotyki

Najbliższe 3 miesiące w areszcie spędzi 26-letni mieszkaniec gminy Łagów, który został zatrzymany w miniony poniedziałek przez kryminalnych z Komisariatu Policji w Rakowie. Mężczyźnie grozi do 10 lat więzienia.

Policjanci od jakiegoś czasu przyglądali się działalności jednego z mieszkańców gminy Łagów. Podejrzewano, że notowany w przeszłości za narkotyki mężczyzna nadal ma konflikt z prawem. Aby sprawdzić swoje przypuszczenia, w poniedziałek policjanci złożyli 26-latkowi wizytę.

- Stróże prawa z Komisariatu Policji w Rakowie, w trakcie przeszukania pomieszczeń natrafili na foliowe worki, wypełnione zabronionymi substancjami - informuje oficer prasowy policji. - Policjanci zabezpieczyli łącznie 1836 gramów białego proszku, który po badaniu okazał się amfetaminą.

Przejęte zostało również blisko 550 gramów marihuany oraz 289 tabletek, zakwalifikowanych jako ecstasy. 26-latek trafił do policyjnego aresztu.

Śledczy z komisariatu w Rakowie ustalili, że mężczyzna najprawdopodobniej trudnił się rozprowadzaniem narkotyków. Decyzją ostrowieckiego sądu 26-latek najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. Grozi mu do 10 lat więzienia.

Na kogo zagłosuje polska wieś? Zapytaliśmy mieszkańców. WIDEO: