Policyjny pościg w Sandomierzu! Pijany i NAĆPANY gnał jak szalony po ulicach! [WIDEO]

2020-02-13 12:44 ToM
Policja
Autor: mat. policji Policyjny pościg za naćpanym! Gnał jak szalony po ulicach! [WIDEO]

Sceny jak z amerykańskiego filmu akcji rozegrały się we wtorek wieczorem w Sandomierzu. 37-letni mieszkaniec miasta nie zatrzymał się do kontroli i rozpoczął ucieczkę przed policją. Mężczyzna miał w organizmie 2,5 promila alkoholu, a policyjny test dodatkowo wskazał, że jest pod wpływem amfetaminy.

We wtorek ok. godz. 20:00 sandomierscy mundurowi chcieli zatrzymać do kontroli kierowcę volkswagena. Ten jednak nie zamierzał poświęcić swojego czasu policji i dodał gazu rozpoczynając ucieczkę przed policją.

Pirat drogowy z Sandomierza stwarzał poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa, przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 30 km/h! Policjanci jednak nie zamierzali "odpuścić" nieodpowiedzialnemu kierowcy.

Rozpoczął się policyjny pościg, kierowca został zatrzymany i szybko wyszedł na jaw powód jego niechęci do spotkania z policjantami.

- Okazało się, że 37-letni mieszkaniec Sandomierza w organizmie miał ponad 2,5 promila alkoholu i najprawdopodobniej był pod działaniem środka odurzającego wstępnie zidentyfikowanego jako amfetamina - informuje sierż. szt. Paulina Mróz z biura prasowego sandomierskiej policji.

37-latkowi z Sandomierza grozi teraz nawet 5-letnia odsiadka w więzieniu.