Potężny karambol na S7 koło Jędrzejowa! Dziewięć samochodów rozbitych, ranne dziecko!

2022-01-20 14:12
Potężny karambol na S7 koło Jędrzejowa! Dzięwięć samochodów rozbitych, ranne dziecko!
Autor: mat. policji Potężny karambol na S7 koło Jędrzejowa! Dzięwięć samochodów rozbitych, ranne dziecko!

Poważny wypadek na ekspresowej "siódemce" w Świątnikach w gminie Wodzisław w powiecie jędrzejowskim. W zdarzeniu uczestniczyło aż dziewięć samochodów, w tym dwie ciężarówki. Zgodnie z pierwszymi doniesieniami, dwie osoby wymagały pomocy medycznej, w tym dziecko, nie ma ofiar śmiertelnych. Uwaga kierowcy! Droga pozostaje zupełnie zablokowana, na miejscu powstały spore korki. Utrudnienia potrwają przynajmniej do godziny 16:00.

Do karambolu doszło w czwartek, 20 stycznia, po godzinie 12:30 na ekspresowej trasie S7 w Świątnikach w gminie Wodzisław w powiecie jędrzejowskim na pasie ruchu w kierunku Krakowa. Jak poinformował dyżurny policji, w wypadku wzięło udział dziewięć pojazdów: siedem samochodów osobowych i dwie ciężarówki. Do groźnego zdarzenia przyczyniła się nagła zmiana pogody: po śnieżycy na jezdni zrobiło się bardzo ślisko. We wszystkich pojazdach, które brały udział w wypadku, podróżowało łącznie 14 osób, w tym pięcioro dzieci. Niegroźne obrażenia odniosły dwie osoby, dorosły i dziecko. Obojgu udzielono pomocy medycznej na miejscu.

Zobacz także: Anna osierociła maleńkie bliźnięta. Umarła przez błąd pielęgniarki. Rodzina domaga się zadośćuczynienia

Uwaga kierowcy! Droga S7 w kierunku Krakowa pozostaje całkowicie zablokowana! Utrudnienia potrwają przynajmniej do godziny 16:00.

Zima w Bydgoszczy. Fatalne warunki na drogach
Sonda
Doznałeś kiedyś poważnego wypadku?