Skandal pod stadionem! Ktoś zniszczył samochody piłkarzy!

2021-11-22 14:25
Skandal pod stadionem! Ktoś zniszczył samochody piłkarzy!
Autor: GKS Górno Skandal pod stadionem! Ktoś zniszczył samochody piłkarzy!

Skandaliczna sytuacja w Górnie! Na piłkarzy miejscowego GKS-u czekała przykra niespodzianka. Gdy zawodnicy wrócili z meczu, okazało się, że ktoś zniszczył ich auta, które czekały przed stadionem. - Straty są duże, ponieważ doszło do kradzieży elementów wyposażenia (anteny, wycieraczki itd.), a także obrzucono pojazdy piachem i błotem, co spowodowało poważne uszkodzenie lakieru. To kolejny bezmyślny akt wandalizmu w ostatnim czasie - podkreślają przedstawiciele klubu. Wszystko nagrało się na monitoringu, sprawcy mają 24 godziny na zgłoszenie się do siedziby klubu, by pokryć straty.

O tej przykrej sytuacji poinformował oficjalny profil Gminnego Klubu Sportowego Góral Górno, który gra w lidze okręgowej. Piłkarze wyjechali na mecz do Stopnicy, gdy wrócili, spotkała ich przykra niespodzianka. Mecz zakończył się remisem, ale nie to było powodem nerwów zawodników. "Banda nieodpowiedzialnej hołoty zdemolowała i okradła ich samochody, które czekały na ich powrót pod naszym stadionem. Straty są duże, ponieważ doszło do kradzieży elementów wyposażenia (anteny, wycieraczki itd.), a także obrzucono pojazdy piachem i błotem, co spowodowało poważne uszkodzenie lakieru" – napisali przedstawiciele klubu.

Sprawcy nie mogą spać spokojnie. Ich czyn nagrał się w doskonałej jakości na monitoringu, a ustalenie tożsamości nie będzie problemem. Wandale mają jednak szansę na odpokutowanie winy. "Apel do sprawców jest taki sam jak ostatnio. Macie 24 godziny na przyznanie się do winy, co pozwoli Wam uniknąć dodatkowych konsekwencji" - podkreślają piłkarze GKS-u. Czas na przyznanie się mija we wtorek o godzinie 17:00.

Super Raport 22.11 (Goście: Marcin Kierwiński - PO oraz dr Mirosław Oczoś - specjalista ds. wizerunku) Sedno Sprawy: Anna Michalska