Skarżysko-Kamienna. Tragiczny finał pożaru mieszkania. Bezwzględny żywioł zabił kobietę

i

Autor: ZDJĘCIE ILUSTRACYJNE, FOT. SHUTTERTOCK Skarżysko-Kamienna. Tragiczny finał pożaru mieszkania. Bezwzględny żywioł zabił kobietę

Czarny scenariusz

Skarżysko-Kamienna. Tragiczny finał pożaru mieszkania. Bezwzględny żywioł zabił kobietę

2023-01-18 18:29

Skarżysko-Kamienna: Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w pożarze mieszkania przy ul. Południowej, poinformował st. kpt. Marcin Bajur, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Kielcach, cytowany przez Polską Agencję Prasową. Trwa śledztwo w tej sprawie.

Tragiczny w skutkach pożar wybuchł w środę (18 stycznia 2023 r.) po południu w mieszkaniu na pierwszym piętrze trzykondygnacyjnego budynku przy ul. Południowej w Skarżysku Kamiennej. - Strażacy ewakuowali z lokalu dwie nieprzytomne osoby i przekazali je zespołowi ratownictwa medycznego. W przypadku jednej z nich lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon, natomiast druga została przewieziona do szpitala - przekazał Polskiej Agencji Prasowej st. kpt. Bajur.

Skarżysko-Kamienna. Śledztwo ws. tragicznego w skutkach pożaru

Mieszkańcy pozostałych lokali sami ewakuowali się na zewnątrz. Z ustaleń policji wynika, że w pożarze zginęła 61-letnia kobieta. Do szpitala z oparzeniami trafił 67-mężczyzna. Trwa wyjaśnianie okoliczności zdarzenia. Nadzór nad śledztwem sprawuje prokurator. Do sprawy powołane zostanie biegły z zakresu pożarnictwa. Rodzinie i bliskim zmarłej składamy wyrazy współczucia.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - [email protected].

Sonda
Musiałaś/eś się kiedykowiek ewakuować z powodu pożaru?
Niepublikowane nagranie z pożaru w koszalińskim escape roomie
Nasi Partnerzy polecają