Świętokrzyskie: Ciało urzędnika znalezione w jego własnym gabinecie. Co się stało?

2020-02-26 8:04 RS
Urząd Stanu Cywilnego - Suchedniów
Autor: Google Street View

Dramat w Suchedniowie. 25 lutego wieczorem w miejscowym Urzędzie Stanu Cywilnego znaleziono zwłoki mężczyzny. To 55-letni kierownik placówki. Policja ustala przyczyny śmierci mężczyzny. Mimo tej tragedii urząd będzie w środę funkcjonował normalnie.

Do znalezienia zwłok mężczyzny doszło 25 lutego około godz. 20.00. Jak powiedział Jarosław Gwóźdź, oficer prasowy komendy policji w Skarżysku-Kamiennej, informację o znalezieniu zwłok funkcjonariusze otrzymali od zaniepokojonej rodziny 55-latka. - Mieszkaniec Starachowic nie powrócił z pracy do domu, więc jego rodzina zaniepokoiła się. Bliscy przyjechali przed urząd i przed zamkniętym budynkiem zobaczyli zaparkowany samochód 55-latka. Urząd został otworzony przez innych pracowników. Wówczas ujawniono zmarłego w jego miejscu pracy - powiedział rzecznik cytowany przez Portal Samorządowy.

Cezary Błach, burmistrz Suchedniowa, zapewnił w rozmowie z Radiem Kielce zapewnił, że Urząd Stanu Cywilnego w Suchedniowie będzie działał normalnie. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną zgonu mężczyzny. To wyjaśni sekcja zwłok. Wstępnie wykluczono udział osób trzecich.

Próby nowego spektaklu w Kielcach

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.