Świętokrzyskie: W sadzie znaleziono ZWŁOKI NOWORODKA! Jaki horror rozegrał się w Wełninie?

2021-02-25 21:14 mj-s PAP
Świętokrzyskie: W sadzie znaleziono zwłoki noworodka! Co za horror rozegrał się w Wełninie?
Autor: Pixabay Świętokrzyskie: W sadzie znaleziono zwłoki noworodka! Co za horror rozegrał się w Wełninie? (fot. poglądowe)

Horror w miejscowości Wełnin w gminie Solec – Zdrój w powiecie buskim. W sadzie mężczyzna spacerujący z psem natknął się na zwłoki noworodka. Okoliczności śmierci dziecka wyjaśnia policja, która na ten moment nie jest w stanie powiedzieć, czy zwłoki maleństwa zostały w sadzie porzucone, czy to właśnie w tym miejscu odbył się poród.

Do zdarzenia doszło w czwartek, 25 lutego. Tego spaceru z pewnością mieszkaniec Wełnina nie zapomni do końca życia – poranny przechadzka z psem zakończyła się makabrycznym odkryciem. Pupil doprowadził swojego właściciela do noworodka.

PRZECZYTAJ: Na pogrzeb czekali ponad cztery lata. To pierwszy taki pochówek w Kielcach

- Na miejsce przyjechali policjanci i służby medyczne. Niestety informacja o znalezisku się potwierdziła, a biegły lekarz stwierdził zgon dziecka" – powiedział Tomasz Piwowarski, oficer prasowy Komendy Powiatowej w Busku Zdroju.

Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce zdarzenia. Trwa wyjaśnianie, czy zwłoki noworodka zostały tam porzucone, czy też w tym miejscu odbył się poród.

CZYTAJ: Dramatyczny telefon ze... Słowacji i puste pudełko po lekach! Mieszkanka Ostrowca CHCIAŁA SIĘ ZABIĆ!

- W piątek zaplanowana jest sekcja zwłok, po niej będziemy znali więcej szczegółów dotyczących śmierci dziecka" - dodał policjant.

Trwa poszukiwanie matki noworodka.

POLECAMY: Usłyszała ciche piszczenie z reklamówki wrzuconej DO RZEKI! 7-tygodniowy szczeniak URATOWANY! [ZDJĘCIA]

Morderstwo w Woli Kosnowej