Parawan policyjny, zdjęcie poglądowe

i

Autor: Robert Zalewski/Super Express zdjęcie ilustracyjne

Sprawca nie udzielił pomocy rannemu

Tajemnicza śmierć potrąconego 29-latka. Policja szuka świadków tragicznego wypadku

2022-09-21 7:29

Okoliczności tragicznego wypadku na ul. 1 Maja w Opatowie ciągle pozostają tajemnicą. W zdarzeniu zginął 29-letni mężczyzna, który miał obrażenia wskazujące na to, że został potrącony przez samochód. Policja poszukuje świadków tego dramatu drogowego, a zwłaszcza kierowcy osobówki będącego w rejonie miejsca wypadku, gdy doszło do zderzenia pojazdu z pieszym.

29-latek zginął w tajemniczych okolicznościach. Policja szuka świadków

W nocy z 9 na 10 września, na ulicy 1 Maja w Opatowie doszło do tajemniczego wypadku drogowego ze skutkiem śmiertelnymPrzejeżdżający tą trasą kierowca ciężarówki poinformował policję, że na jezdni w pobliżu chodnika leży ranny mężczyzna. Niestety nie udało się uratować życia poszkodowanego. 29-letni mieszkaniec powiatu opatowskiego zmarł w wyniku odniesionych obrażeń, świadczących o tym, że został on potrącony przez samochód. Na miejscu nie było jednak sprawcy tragedii, który prawdopodobnie uciekł bez udzielenia pomocy rannemu 29-latkowi. 

Policja poszukuje świadków tragicznego wypadku, którzy pomogliby w odtworzeniu przebiegu zdarzeń oraz w ustaleniu sprawcy śmierci młodego mężczyzny.

Dalsza część artykułu znajduje pod materiałem wideo.

PRZECZYTAJ: Tadeusz zabił żonę, a potem się powiesił? Rodzinna tragedia w Staszowie. W tle problemy małżeńskie

Spalone zwłoki mężczyzny na balkonie

Jak przekazać policji informacje o wypadku w Opatowie?

Osoby, które były świadkami tego zdarzenia lub posiadają jakąkolwiek wiedzę mogącą przyczynić się do ustalenia jego przebiegu proszone są o kontakt z oficerem dyżurnym pod nr tel. 47 80 52 205 lub o osobiste stawienie się w Komendzie Powiatowej Policji w Opatowie przy ul. Sienkiewicza 30.

Opatowska policja szczególnie prosi o kontakt kierującego pojazdem osobowym, który w tym czasie przebywał w rejonie miejsca zdarzenia.

Sonda
Co jeszcze można zrobić, by wypadków na polskich drogach było mniej?