Iławska policja widzi więcej? Złodziej silnika i okradający piwnice zatrzymani

i

Autor: Pexels zdjęcie ilustracyjne

To brzmi jak żart! Ukradł ciastko i przegrał ze szklanymi drzwiami. A w sklepie był policjant

2022-05-06 14:57

Historia z Jędrzejowa (woj. świętokrzyskie) brzmi jak żart. Jeden z policjantów z tamtejszej jednostki kryminalnej wybrał się po służbie na zakupy. W tym czasie w sklepie doszło do komicznej próby kradzieży... ciastka. Złodziej przegrał ze szklanymi drzwiami.

Środowy, wczesny wieczór w Jędrzejowie, ok. 18.00. Mundurowy z jednostki kryminalnej kończy dyżur i wybiera się na zakupy do jednego z lokalnych sklepów. Spacer między półkami nie trwa długo, bo zaraz obok widzi mężczyznę, który... kradnie ciastko. Lepkie ręce próbuje zatuszować ucieczką. Kryminalny rusza za nim, a z asystą przychodzą szklane drzwi. - sprawca zatrzymał się na szklanych drzwiach, które uszkodził - czytamy w policyjnym raporcie.

Polecamy: Uśmierciła policjantkę! Była sędzią, koronerem, detektywem i neurochirurgiem! Tajemnicza 24-latka z Sandomierza jest zagadką

W ten sposób dochodzimy do bilansu strat: skradzione ciastko to 7,99 zł, a pojedynek ze szklanymi drzwiami - 5.000 zł. Nieudolny złodziej pochodzi z gminy Małogoszcz i będzie tłumaczył się w sądzie.

Sonda
Czy padłeś/aś kiedyś ofiarą kradzieży?