Tragedia na kieleckim Czarnowie! Mężczyzna wypadł z 9. PIĘTRA! Nie miał szans!

2020-10-15 12:13 ToM
Tragedia na kieleckim Czarnowie! Mężczyzna wypadł z 9. PIĘTRA! Nie miał szans!
Autor: mat. policji Tragedia na kieleckim Czarnowie! Mężczyzna wypadł z 9. PIĘTRA! Nie miał szans!

Czwartkowy poranek rozpoczął się tragicznie na kieleckim osiedlu Czarnów. Około godziny 7:00 policjanci dostali zgłoszenie o mężczyźnie leżącym pod blokiem. Gdy służby przybyły na miejsce, było już za późno na pomoc. Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna wypadł lub wyskoczył z balkonu na 9. piętrze. Na ten moment jest zbyt wcześnie, by wskazać, czy było to samobójstwo czy nieszczęśliwy wypadek.

Mimo podjętej akcji reanimacyjnej, życia mężczyzny nie udało się uratować. Zmarły to 45-letni mieszkaniec kieleckiego Czarnowa, do jego śmierci doprowadził albo nieszczęśliwy wypadek, albo dramatyczna decyzja o odebraniu sobie życia. Mieszkańcy osiedla około godziny 7:00 ujrzeli przerażający widok - niedający oznak życia kielczanin leżał pod blokiem.

Jak informuje Maciej Ślusarczyk z kieleckiej policji, funkcjonariusze wstępnie wykluczyli, by do zgonu 45-latka przyczyniły się osoby trzecie. Wciąż trwają działania pod nadzorem prokuratora, które pozwolą wyjaśnić przyczyny i zrekonstruować przebieg tragicznego zdarzenia.

Ponad 200 kg karmy trafiło do Schroniska Na Paluchu

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.