Tragedia w Kielcach. Nocny pożar mieszkania! Jedna osoba nie żyje!

2021-07-19 6:40
Straż pożarna
Autor: Materiały prasowe Zdj. poglądowe

W niedzielną noc w jednym z mieszkań przy ulicy Spółdzielczej w Kielcach doszło do tragicznego w skutkach pożaru. Mimo że żywioł strawił zaledwie metr kwadratowy powierzchni, wskutek zadymienia śmierć poniósł 82-letni staruszek zamieszkujący lokal. Sama akcja gaśnicza nie była skomplikowana, strażakom udało się szybko opanować ogień.

Jak informuje oficer dyżurny Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, wiadomość o pożarze wpłynęła do kieleckich strażaków minionej nocy. Ogień ogarnął jedno z mieszkań w bloku przy ulicy Spółdzielczej w Kielcach. Spłonął fragment wnętrza o powierzchni ok. jednego metra kwadratowego, płomienie chwyciły szafki i znajdujący się na nich sprzęt elektroniczny.

To jednak wystarczyło, by skutki żywiołu okazały się tragicznie. W mieszkaniu w trakcie pożaru przebywał 82-letni mężczyzna, który po akcji gaśniczej natychmiast został hospitalizowany. Mimo pomocy medycznej w szpitalu, jego życia niestety nie udało się uratować. Lekarz stwierdził zgon staruszka.

CZYTAJ TEŻ: Spała z tatą w łóżku. Nagle wspięła się na parapet i wypadła z okna! Dramat w Sandomierzu

Działający na miejscu strażacy stwierdzili, że przyczyną wybuchu pożaru w mieszkaniu przy Spółdzielczej prawdopodobnie było zaprószenie ognia.

Makabryczny wypadek na ulicy Marszałkowskiej w Warszawie. Jedna osoba nie żyje