Tragiczny wypadek pod Opatowem. 72-latka wjechała w drzewo. Reanimacja na nic

2022-01-17 15:48
Tragiczny wypadek pod Opatowem. 72-latka wjechała w drzewo. Reanimacja na nic
Autor: mat. policji Tragiczny wypadek pod Opatowem. 72-latka wjechała w drzewo. Reanimacja na nic

Do śmiertelnego wypadku doszło w poniedziałek, 17 stycznia, w godzinach popołudniowych, na drodze krajowej nr 74 w Gołoszycach w powiecie opatowskim. Śmierć poniosła 72-letnia kobieta, jak ustalili policjanci, kobieta za kierownicą auta marki daewoo z nieznanej przyczyny zjechała z drogi na przeciwległy pas, po czym wpadła do rowu i uderzyła w drzewo. Na miejsce pospieszyły służby ratunkowe, rozpoczęła się długa reanimacja, niestety bezskuteczna. Lekarz stwierdził zgon poszkodowanej.

Do zdarzenia doszło około godziny 14:00 w poniedziałek, 17 stycznia. Prowadzony przez 72-letnią kobietę samochód marki daewoo na prostym odcinku drogi zjechał na przeciwległy pas, wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Zdarzenie było o tyle niefortunne, że to akurat jedyne rosnące w okolicy. Obrażenia kierującej okazały się bardzo poważne, na miejsce przybyli ratownicy, zawezwano też śmigłowiec LPR. Rozpoczęła się walka o życie rannej, niestety bezskuteczna. Mimo długiej reanimacji życia 72-latki nie udało się uratować.

Będący na miejscu lekarz stwierdził zgon kobiety, aktualnie na drodze wciąż pracują strażacy, a krajowa trasa nr 74 pozostaje nieprzejezdna.

Zamieć w Rzeszowie. Pogodowa masakra w stolicy Podkarpacia