TRZECH NA JEDNEGO! Niehonorowa bójka w Busku! Pobity 22-latek trafił do szpitala!

2021-01-25 10:21 tom
TRZECH NA JEDNEGO! Niehonorowa bójka w Busku! Pobity 22-latek trafił do szpitala!
Autor: mat. policji TRZECH NA JEDNEGO! Niehonorowa bójka w Busku! Pobity 22-latek trafił do szpitala!

Bardzo niehonorowe zachowanie w Busku! Trzech mężczyzn brutalnie pobiło 22-latka, chłopak ucierpiał na tyle, że w szpitalu nie był w stanie określić, ile osób go biło, ani kto to był. Skrupulatna praca policjantów pozwoliła jednak zatrzymać tercet agresorów. Dwóch z nich w momencie zatrzymania było pod wpływem alkoholu.

Brutalna bójka być może nigdy nie wyszłaby na jaw, gdyby nie matka pokrzywdzonego, która zgłosiła zajście na policji. 22-latek nie wiedział, przez kogo został pobity, nie potrafił nawet określić liczby napastników. Młodzieniec został pobity w nocy z soboty na niedzielę, a w szpitalu leżał z powodu urazu szczęki.

ZOBACZ: Szokujące sceny przed biurem Zbigniewa Ziobry! SZAMOTANINA policji z asystentką posła!

- Funkcjonariusze odwiedzili pokrzywdzonego w szpitalu. Mężczyzna nie był w stanie określić, ile osób go biło i kto to był. Jeszcze tego samego dnia policjanci ustalili, że udział w pobiciu mogło brać dwóch 27-latków oraz 33-latek. Młodsi mężczyźni wczoraj zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. Obaj byli nietrzeźwi. Jeden w organizmie miał ponad promil alkoholu, drugi prawie dwa promile. Ponadto w odzieży bardziej nietrzeźwego z zatrzymanych, mundurowi znaleźli cztery porcje marihuany - relacjonuje Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji.

Za pobicie wszyscy napastnicy muszą liczyć się z 3-letnią odsiadką w więzieniu.

CZYTAJ: Skandal w totolotku! 34-latek wpadł w FURIĘ! Złamał rękę starszemu mężczyźnie!

Agata Duda spotkała się z siostrami zakonnymi. Internauci brutalnie atakują pierwszą damę