Wielkie szczęście w domu Włada Kulesza! Zawodnik Łomża Vive Kielce doczekał się syna!

2021-04-29 10:15 tom
Uładzisłau Kulesz, Flensburg - Łomża Vive Kielce
Autor: East News Uładzisłau Kulesz w ataku podczas meczu Flensburg - Łomża Vive Kielce

Wielkie, i to dosłownie, bo mierzące 55 centymetrów i ważące 3,8 kilograma, szczęście spotkało szczypiornistę Łomża Vive Kielce Uładzisłaua Kulesza! Świetny zawodnik doczekał się syna, którego urodziła jego żona, również szczypiornistka, Rosjanka Julia Gołubiewa. Chłopiec dostał na imię Ilia, przyszedł na świat 19 kwietnia i został właśnie odebrany wraz z mamą z kieleckiego szpitala przez dumnego tatę. W związku z narodzinami potomka zawodnik Vive opuści najbliższe mecze reprezentacji Białorusi, ale nie mamy wątpliwości, że nie będzie żałował nierozegranych meczów.

Popularny wśród kibiców kieleckiej "Iskierki" Wład ma powody do dumy! Wiele wskazuje na to, że jego syn Ilia odziedziczył po ojcu potężną posturę. W chwili urodzin mierzył aż 55 centymetrów i ważył dokładnie 3820 gramów. Maluch przyszedł na świat w szpitalu na kieleckim Czarnowie 19 kwietnia, niedawno dumny tata poinformował na Instagramie, że rodzina w komplecie została wypisana do domu.

Mały Ilia odziedziczył na starcie bardzo dobre sportowe geny. Nie tylko jego ojciec jest świetnym szczypiornistą, ten sam sport z sukcesami uprawiała również i jego mama, Rosjanka Julia Gołubiewa. Uładzisłau Kulesz i jego wybranka są małżeństwem od 2019 roku, parę z pewnością połączyła miłość do szczypiorniaka. Julia Gołubiewa karierę zaczynała w Ładzie Togliatti, potem występowała w IFK Kristianstad, a ostatnio w białoruskiej drużynie HC Homel, w barwach którego wystąpiła w Lidze Mistrzyń.

ZOBACZ TEŻ: 18-letni bokser z Jordanii zmarł w szpitalu w Kielcach. Prokuratura wszczyna śledztwo!

Ciekawe czy mały Ilia odziedziczy zamiłowanie do sportu po rodzicach i zostanie profesjonalnym sportowcem. Pytanie tylko, czy zdecyduje się w przyszłości na grę w barwach reprezentacji Rosji, czy może Białorusi? Cóż, niewykluczone, że do czasu, gdy synek Włada Kulesza dorośnie, Władimir Putin pozbawi go tego potencjalnego dylematu, ku rozpaczy milionów Białorusinów, którzy chcieliby żyć w wolnym kraju.

CZYTAJ TAKŻE: Ostrowiec: 140 tys. funtów ukradzione z... tapczanu! Detektyw Rutkowski w akcji!

Andrzej Wasilewski: Fizycznie Diablo wygląda świetnie po odsiadce