Włoszczowa. Miała tylko 18 lat, szukali jej od miesiąca. Tragiczny finał poszukiwań

2021-06-15 8:44
Włoszczowa. Miała tylko 18 lat, szukali jej od miesiąca. Tragiczny finał poszukiwań
Autor: mat. policji Włoszczowa. Miała tylko 18 lat, szukali jej od miesiąca. Tragiczny finał poszukiwań

Makabryczne odkrycie w lesie na terenie gminy Włoszczowa. W poniedziałek, około godziny 15:00, przechadzający się mężczyzna odkrył zwłoki młodej kobiety. Jak twierdzi policja, wszystko wskazuje na to, że to zaginiona przed ponad miesiącem 18-latka z miejscowości Kuzki. Dziewczyna wyszła z domu 10 maja, nie wzięła ze sobą telefonu, powiedziała, że idzie na spacer, ale nigdy nie wróciła do domu. Funkcjonariusze wstępnie wykluczyli, by ktoś miał przyczynić się do tej tragedii.

18-letnia Katarzyna spod Włoszczowy wyszła z domu 10 maja, powiedziała, że idzie na spacer. Kiedy jej powrót do domu przedłużał się, zaniepokojona rodzina poinformowała policję o zaginięciu. Poszukiwania dziewczyny nie przyniosły skutku, dopiero w poniedziałek, 14 czerwca okazało się, że doszło do tragedii. Jak poinformowała Monika Jałocha z włoszczowskiej policji, około godziny 15:00 na ciało kobiety natrafił spacerujący po lesie mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że to zaginiona przed miesiącem nastolatka.

CZYTAJ TEŻ: Złapał dziecko w miejsce intymne na cmentarzu! Matka wszystko widziała! "Ten obrzydliwy facet nas..."

Policjanci wstępnie wykluczyli, by ktoś przyczynił się do jej śmierci, ciało zostało zabezpieczone do sekcji, która przyniesie odpowiedź na pytanie o dokładną przyczynę śmierci 18-letniej dziewczyny.

Powikłania po cesarskim cięciu