Wracali z wesela, byli 4 minuty od domu. Wspólny pogrzeb Zenona, Pawła, Agnieszki i Adriana

i

Autor: nadesłane

Ostatnie pożegnanie

Wracali z wesela, byli 4 minuty od domu. Wspólny pogrzeb Zenona, Pawła, Agnieszki i Adriana

2023-06-03 5:00

Ta tragedia wstrząsnęła całą Polską. W nocy z 27 na 28 maja Zenon R. (+72 l.), jego syn Paweł (+43 l.), synowa Agnieszka (+38 l.), ich syn Adrian (+19 l.) z przyjaciółką Kasią (+18 l.) zginęli w potwornym wypadku we wsi Boksycka, gdy wracali z wesela. W ich auto uderzył rozpędzony mercedes. W sobotę, 3 czerwca odbędzie się pogrzeb rodziny.

Bawili się na weselu, a później zginęli w wypadku. W Boksycce zginęła rodzina

Nie ma w Polsce osoby, która nie słyszałaby o tym, co stało się we wsi Boksycka, na przedmieściach Ostrowca Świętokrzyskiego. 28 maja, tuż po piątej rano na wiadukcie kolejowym mercedes E klasy wbił się w jadącego z przeciwka fiata punto. Kierujący włoskim kompaktem Zenon R. nie miał nawet gdzie uciec - na drodze były barierki. Różnica klas i przede wszystkim ciężaru aut sprawiła, że efekt zderzenia był wyjątkowo tragiczny. W wypadku zginął Zenon R. (+72 l.), jego syn Paweł (+43 l.), synowa Agnieszka (+38 l.), ich syn Adrian (+19 l.) z przyjaciółką Kasią (+18 l.), którzy bawili się na imprezie weselnej. Przeżył tylko 15-letni Ernest.

Wspólny pogrzeb Zenona, Pawła, Agnieszki i Adriana

Rodzina zostanie pochowana w sobotę, 3 czerwca. Masza żałobna zostanie odprawiona w Kościele św. Mikołaja w Szewnie o godz. 14.00. Ciała rodziny spoczną na cmentarzu parafialnym. W piątek (2 czerwca) odbył się pogrzeb piątej ofiary tragicznego wypadku. Bliscy pożegnali 18-letnią Kasię, która także bawiła się na weselu...

Zobacz: Pochowali 18-letnią Kasię w czerwonej sukience, w której bawiła się na weselu! Jej grób utonął w białych różach

Wypadek polskiego autokaru w Niemczech! Kilkadziesiąt osób rannych
Listen on Spreaker.