Wypadek w centrum Kielc. Zawrotna liczba promili u sprawcy!

2021-05-06 13:23
Głupota roku! PIJANY KIEROWCA sam zgłosił się na policję. Od razu stracił prawo jazdy
Autor: Miguel Ángel Ramón/cc0/pixabay Mieszkaniec powiatu brzeskiego przyjechał samochodem na policję będąc pod wpływem alkoholu.

W czwartek, 6 maja, ok. godz. 13:00 w Kielcach doszło do wypadku. Nikt nie ucierpiał, ale sprawca zdarzenia "wydmuchał" taką liczbę promili, że aż szokującym jest, że był w stanie wsiąść za kierownicę! Alkomat wskazał aż 2,9 promila alkoholu w wydychanym powietrzu! Wielu ludzi, osiągając ten poziom upojenia, ma problem z utrzymaniem się na nogach! 48-latek błędnie założył, że uda mu się opanować dodatkowo pojazd. Oczywistą konsekwencją okazał się wypadek. Do zdarzenia doszło na wiadukcie na ul. 1 maja, w stronę osiedla Herby.

Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji przekazał, że do zdarzenia doszło po godzinie 13:00. Policjanci wstępnie ustalili, że, 48-letni kierowca audi, jadąc w kierunku osiedla Herby, nie zachował odpowiedniej odległości i wjechał w tył Peugeota, po czym auto uderzyło w Mercedesa. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń, choć w dość kiepskiej kondycji znajduje się sprawca wypadku. Nie chodzi jednak bynajmniej o obrażenia, a lecz napoje wyskokowe, które ewidentnie wypił w zbyt obfitych ilościach.

CZYTAJ TEŻ: Po makabrycznym wypadku w Kielcach. Sprawę bada prokuratura! Wiemy, jak czuje się cudem ocalały kierowca!

Alkomat po wypadku wskazał bowiem aż 2,9 promila! Redakcja Super Express Kielce, osiągnąwszy takie wartości, idzie grzecznie spać. Dziarski 48-latek ambitnie usiłował prowadzić swój pojazd mimo kompletnego upojenia. Na całe szczęście jego nieodpowiedzialność nie doprowadziła do tragedii!

Rekordowe mandaty dla kierowców| ESKA XD - Prosto z salonu #22