Linów-Kolonia: Odnaleziono ciało zaginionego 20-latka! Jak zginął Michał Rz.?

i

Autor: zaginieni - Facebook/ pixabay.com - zdjęcie poglądowe Linów-Kolonia: Odnaleziono ciało zaginionego 20-latka! Jak zginął Michał Rz.?

Odkryto ciało zaginionego 20-latka

Zaginiony 20-latek odnaleziony martwy! Jak zginął Michał Rz.? [ZDJĘCIE]

20-letni Michał Rz., mieszkaniec niewielkiej wioski Linów-Kolonia w województwie świętokrzyskim w niedzielę 28 sierpnia wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Policja z jednostki w Sandomierzu rozpoczęła poszukiwania publikując wizerunek 20-latka. Po dwóch dniach otrzymaliśmy potwierdzenie, że znaleziono ciało Michała. Jak zginął?

Informacja o poszukiwaniach 20-letniego Michała Rz. szybko rozeszła się w sieci; podały ją liczne portale skupiające informacje o zaginionych i poszukiwanych osobach. Policja przekazała jedynie, że Michał wyszedł z domu w wiosce Linów-Kolonia w niedzielę (29.08.22) i... przepadł. - Wyszedł około 10.30 i od tamtej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną - przekazała aspirant sandomierskiej komendy Agnieszka Otrębska. Nie wiadomo, czy trop doprowadził śledczych gdziekolwiek, poza prób domu.

Już we wtorek (30.08.22) pojawiły się w sieci pierwsze, niepotwierdzone informacje, jakoby kryminalni odkryli ciało zaginionego chłopaka. W środę (31.08.22) te informacje potwierdziła w rozmowie z Super Expressem rzeczniczka tamtejszej komendy Paulina Kalandyk. - Zwłoki zaginionego zostały odnalezione - przyznaje. Nie sprecyzowano miejsca makabrycznego odkrycia. Wiemy jedynie, że śledczy natknęli się na ciało w ramach prowadzenia akcji poszukiwawczej, we wtorek w godzinach popołudniowych.

Co więcej, wstępnie wykluczono już udział osób trzecich. Sprawę przejmuje teraz prokuratura. 

Zobacz koniecznie: Kulisy szukania ZAGINIONYCH dzieci! Co robić, gdy znikają bliscy? Wstrząsająca relacja matki!

Sonda
Czy zaginięcia wśród dzieci to obecnie duży problem w Polsce?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany