Drawsko Pomorskie: Kobieta przekazała fałszywemu policjantowi OGROMNE pieniądze!

2020-02-26 20:25 Domin
Pieniądze
Autor: Pixabay/_alicja-/Zdjęcie poglądowe Opole: 10 tys. za pomysł!

Kobieta z Drawska Pomorskiego przekazała fałszywemu policjantowi 200 tys. zł. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali 44-letniego mężczyznę. Usłyszał on zarzut, a następnie trafił do aresztu.

Do oszustwa doszło w Drawsku Pomorskim. Na telefon stacjonarny starszej kobiety zadzwonił mężczyzna podając się za policjanta z Drawska Pomorskiego.

W trakcie krótkiej rozmowy poinformował kobietę, że jej syn jest sprawcą śmiertelnego wypadku drogowego i w związku z tym potrzebne są pieniądze na kaucję, żeby syn nie trafił za kratki aresztu . Kobieta uwierzyła rozmówcy i przekazała 200 tys. zł. w ręce oszusta.
Gdy tylko starsza pani zorientowała się, że została oszukana powiadomiła miejscowych policjantów. Ci natychmiast zaczęli poszukiwania oszusta. Działania policjantów doprowadziły ich do Torunia.,gdzie zatrzymali 44 – letniego mężczyznę.

Dzięki zebranemu materiałowi dowodowemu przez śledczych, mieszkaniec Torunia usłyszał zarzut oszustwa na szkodę 68-letniej kobiety, za o grozi do 8 lat pozbawienia wolności. Sąd zadecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego. Śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem drawskiej prokuratury.

Robert Lewandowski kontuzjowany! Wypadnie na bardzo długo

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.