Farciarz z Koszalina. Wydał grosze, ustawił się na 20 lat!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Farciarz z Koszalina. Wydał grosze, "ustawił się" na 20 lat!

Farciarz z Koszalina. Wydał grosze, "ustawił się" na kolejne 20 lat!

2022-04-13 11:32

O niebywałym wręcz szczęściu może mówić mieszkaniec Koszalina, który przez najbliższe 20 lat będzie co miesiąc dostawał na konto ogromny przelew. Wydał dosłownie trochę drobnych, a "inwestycja" zwróciła się ze sporą nawiązką. Jak tego dokonał? Recepta okazała się bardzo prosta.

Wygrana padła w jednej z gier liczbowych Totalizatora Sportowego - Ekstra Pensji. Szczęśliwy gracz będzie otrzymywał 5000 zł co miesiąc przez najbliższe 20 lat. Liczby wylosowane 11 kwietnia w Ekstra Pensji, które przyniosły szczęście mieszkańcowi tej niewielkiej miejscowości to: 6, 13, 18, 25, 26 i 4. Koszalinianin wytypował je samodzielnie, a kupon wypełnił w punkcie Lotto przy ul. Morskiej 6. To już trzecia główna wygrana w Ekstra Pensji w Koszalinie.

Co można zrobić z taką wygraną? Z pewnością można zapewnić sobie stabilne życie przez najbliższe lata, wydawać pieniądze na przyjemności, spełniać marzenia, zainwestować lub odłożyć, a do pracy można chodzić dla przyjemności!

Czytaj też: Seniorka ze Stargardu uwierzyła fałszywemu wnuczkowi. Kobieta straciła fortunę

Jak grać w Ekstra Pensję?

  • Wytypuj swoje liczby z zakresu od 1 do 35 liczb i 1 z 4 liczb
  • Graj na chybił trafił lub po prostu wpisz swoje szczęśliwe liczby. Na kuponie może się znaleźć maksymalnie 10 zakładów. Jeden zakład kosztuje 5 zł.
  • Za dodatkową złotówkę liczby z zakładu Ekstra Pensji wezmą udział w dodatkowym losowaniu, w którym można wygrać 100 000 zł wypłacane od razu!
  • W Ekstra Pensji grasz o 5000 zł wypłacane co miesiąc przez 20 lat, a w Ekstra Premii o 100 000 zł. Stawkę można zwiększyć nawet dziesięciokrotnie.

Czytaj też: Mieszkanki Wałcza znalazły torbę z pieniędzmi. Nie zawahały się ani chwili

Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Morze krokusów i tłumy spacerowiczów na Jasnych Błoniach w Szczecinie