Gejowskie porachunki w Koszalinie? Zwłoki w szafie i tasak w plecach

2021-10-04 12:10
Gejowskie porachunki w Koszalinie? Zwłoki w szafie i tasak w plecach
Autor: DOMIN Gejowskie porachunki w Koszalinie? Zwłoki w szafie i tasak w plecach

Szokujące odkrycie na jednym z koszalińskich osiedli. Czy doszło tam do gejowskich porachunków? Jak dowiedzieliśmy się od miejscowej policji w nocy z niedzieli na poniedziałek, 3/4.10.2021, w mieszkaniu przy ulicy Staszica w szafie odnaleziono zwłoki mężczyzny. Inny, z tasakiem wbitym w plecy, szukał pomocy u pobliskich sąsiadów. Sprawca szukał ratunku w ucieczce.

Tragedia, która rozegrała się w Koszalinie wielu osobom nie mieści się w głowie. Cała sytuacja miała miejsce w późnych godzinach wieczornych, z niedzieli na poniedziałek (3/4.10.2021). Do jednego z mieszkań przy ulicy Staszica w Koszalinie w odwiedzimy przyszedł 59-letni mężczyzna. Nie wiadomo, co zaszło między nim, a właścicielem. Między znajomymi musiało dojść do ostrego konfliktu w wyniku którego 59-letni gość stracił życie. Z relacji zdarzeń, do których udało nam się dotrzeć wynika, że po tym właściciel zaprosił kolejnego kolegę. Spotkanie z 32-latkiem także skończyło się tragicznie. Odwiedzający otrzymał cios tasakiem w plecy. Mężczyzna miał na tyle sił, by uciec z mieszkania. Szukając pomocy, pukał od drzwi do drzwi. Jedna z lokatorek, widząc zakrwawionego mężczyznę, wezwała pogotowie. Poszkodowany został przewieziony do szpitala.

- O całym zdarzeniu policję poinformowało pogotowie - mówi w rozmowie z nami Monika Kosiec, oficer prasowa policji w Koszalinie i dodaje: - Funkcjonariusze nie mogli dostać się do mieszkania, jednak zauważyli, że jest w nim otwarty balkon.

To właśnie nim, przy pomocy straży pożarnej, mundurowi dostali się do środka.

Policjanci zauważyli w mieszkaniu krew. Rozpoczęło się przeszukanie, w trakcie którego znaleziono w szafie zwłoki 59-latka.

43-letni właściciel próbował ratować się ucieczką, jednak został zatrzymany przy dworcu PKP.

Jak nieoficjalnie się dowiedzieliśmy, policjanci, którzy pracują nad sprawą pod nadzorem prokuratora, nie wykluczają, że doszło do gejowskich porachunków.

Zobacz koniecznie: Magda utopiła siebie i maleńką Gabrysię w Pułtusku. Kilka lat temu powiesiła się jej matka

Sekcja zwłok 59-latka zostanie przeprowadzona 4.10.2021 (poniedziałek).

Jak przekazała prokuratura, podejrzany o morderstwo zostanie przesłuchany we wtorek, 11 października.

Niewyobrażalna tragedia w Lublinie. Nie żyje trójka malutkich dzieci. Czy zabiła je rodzona matka?
Sonda
Jak oceniasz działania policji w naszym kraju?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE