Niecodzienna atrakcja turystyczna. W Kołobrzegu stanął... INSTRYBUTOR!

2021-05-06 17:29
Instrybutor w Kołobrzegu
Autor: Domin

Słynna akcja policji w Rymaniu rozsławiła Pomorze Zachodnie na całą Polskę. Nagranie ze stacji benzynowej stało się hitem sieci, a "instrybutor" stał się bohaterem setek internetowych memów, a nawet powstała o nim piosenka. "Instrybutor" pojawił się również w Kołobrzegu. Turyści odwiedzający ten nadmorski kurort, mogą zrobić sobie przy nim pamiątkowe zdjęcie.

Niecodzienna atrakcja turystyczna pojawiła się na nabrzeżu, dzięki inicjatywie jednego z armatorów statków pasażerskich. Wprawdzie nie jest to oryginalny "eksponat" z Rymania, ani też jego wierna kopia, ale też robi wrażenie. Jest to mianowicie zabytkowy dystrybutor paliwa, których nie spotyka się na stacjach benzynowych już od kilkudziesięciu lat. Tym bardziej przykuwa uwagę i przywołuje wspomnienia u przedstawicieli starszego pokolenia. Na jego szczycie zamontowano tablicę z napisem "Instrybutor", która nawiązuje do pamiętnej akcji z Rymania.

Czytaj więcej: Rymań. 37-latka za kierownicą zdemolowała stację benzynową. Padły strzały! Jest przerażające nagranie [WIDEO]

Przypomnijmy, do mrożących krew w żyłach scen doszło w nocy z 27 na 28 lutego na stacji benzynowej w Rymaniu. Znajdująca się pod wpływem narkotyków 37-latka kompletnie zdemolowała sklep wjeżdżając w niego z ogromnym impetem. Policjanci, by powstrzymać to szaleństwo musieli użyć broni. Kobieta z piskiem opon odjechała ze stacji i dojechała do Koszalina, gdzie sama zgłosiła się na policję.

Incydent został nagrany przez jednego ze świadków. Na filmie słyszymy m.in. krzyki: "W instrybutor nie strzel człowieku!". I właśnie to nowe słowo, zupełnie niechcący, stało się jedną z najbardziej istotnych kwestii w całym zdarzeniu.

Zobacz też: "INSTRYBUTOR SONG" prawdzimym HITEM Internetu! Klub Komediowy nagrał WYJĄTKOWĄ piosenkę

Rymań. Demolka na stacji paliw. 37-latka wjechała do sklepu autem!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE