Sławno w finale wielkiej akcji. Do miasta może zajechać ciężarówka Coca-Coli!

2019-12-05 19:49 bs
Ciężarówka Coca-Coli może trafić do Sławna!
Autor: materiały prasowe Ciężarówka Coca-Coli może trafić do Sławna!

Sławno zakwalifikowało się do ostatniego etapu konkursu świątecznej ciężarówki Coca-Coli. Jest w nim 10 miejscowości. W finałowym głosowaniu na żywo wybrane zostaną trzy miasta, do których przyjedzie świąteczna ciężarówka Coca-Coli.

Kultowa, czerwona ciężarówka rozpala wyobraźnię i zawsze przyciąga tłumy. W tym roku każdy mógł zdecydować gdzie ma ona zajechać.

Wystarczyło wziąć udział w głosowaniu na Facebooku. Pod jednym z postów trzeba było zamieścić komentarz w postaci hasztagu z nazwą miejscowości. W przypadku Sławna było to #Slawno. Zagłosowało setki tysięcy osób.

Coca-Cola zadbała o to, żeby każde miasto, bez względu na wielkość i liczbę mieszkańców miało szansę na zwycięstwo. Dlatego rozgrywka toczyło się osobno między dużymi, średnimi i małymi miastami (zwycięstwo przypadnie każdemu z nich).

6 grudnia, spośród finalistów zostaną wyłonione trzy zwycięskie miasta. Ciężarówki odwiedzą je tuż przed świętami, kolejno: 17, 19 i 21 grudnia.

Głosowanie rozpocznie się w piątek, 6 grudnia o godz. 15:00. Zakończenie o godz. 19:00.

Głosowanie na żywo polega na dodawaniu komentarzy z hashtagiem #Slawno (bez polskich znaków!) pod postem finałowym na profilu facebookowym Coca-Coli (www.fb.com/cocacolapoland). Zachęcamy do głosowania!