Wypadek

i

Autor: pixabay.com fot. Rico_Loeb, CC0

Śmierć na krajowej szóstce. Powstały wielokilometrowe korki

2019-10-03 13:28

Do tragicznego w skutkach zderzenia doszło w miejscowości Reblino (gm. Kobylnica) na drodze krajowej nr 6 pomiędzy Słupskiem, a Sławnem. W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy - volkswagen passat oraz peugeot partner. Na miejscu zginął jeden z kierowców. Policja zorganizowała objazdy.

Samochody zderzyły się czołowo około godziny 11. Siła zderzenia była tak duża, że oba pojazdy miały kompletnie rozbite przednie części, a peugeot został wyrzucony na pobocze. Podróżujących nim mężczyzn, 22- oraz 40-latka pogotowie zabrało do szpitala. Są mocno potłuczeni. Kierowca pojazdu był trzeźwy. 

Niestety kierowca VW zginął na miejscu. Kierujący nim 72-latek jechał w kierunku Słupska. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że z niewyjaśnionych jeszcze przyczyn zjechał on niespodziewanie na przeciwny pas ruchu i zderzył się z jadącym prawidłowo peugeotem.

Miejsce wypadku badał prokurator. Droga była zablokowana przez 2,5 godziny. Mimo utworzonych objazdów droga kilkukrotnie była zakorkowana przez dłuższy czas.

Nasi Partnerzy polecają