Drift

i

Autor: JAN WOITAS Drift

Tysiące gości przyjedzie na Zlot Wilcze Laski Zakończenie sezonu motoryzacyjnego 2019

2019-10-04 9:50

Ryk samochodowych silników, adrenalina, zapach palonej gumy, wyścigi – to wszystko czeka w ten weekend na miłośników mocnych i szybkich aut. Tradycyjnie już w regionie koszalińskim sezon letni kończy się na lotnisku w Wilczych Laskach koło Szczecinka. W tym roku organizatorzy spodziewają się kilku tysięcy uczestników i gości.

Zlot Wilcze Laski czyli Zakończenie sezonu motoryzacyjnego 2019 odbędzie się 6 października w godzinach 10-18. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji – zarówno dla uczestników jak i zwiedzających. Ci ostatni będą mogli oczywiście podziwiać jak zawsze wiele różnych samochodów – nietypowych, po tuningu, starych, nowych czy bardzo szybkich.

Oczywiście nie zabraknie również tradycyjnych i przyciągających uwagę wyścigów na 1/4 mili oraz kojarzącego się z zapachem palonej gumy popisu driftu Drift&Drift Taxi by ProCar Drift Team & Gruz Bandit. Pomyślano także o najmłodszych. Dla dzieci przygotowano liczne atrakcje I stoiska z moto gadżetami. Będą też oczywiście stoiska gastronomiczne.

Nasi Partnerzy polecają