Pani Maria dostała wyjątkowy prezent na 94. urodziny

i

Autor: Archiwum prywatne / reprodukcja Domin Pani Maria dostała wyjątkowy prezent na 94. urodziny

Wysłali starszą panią... w przestworza! Pani Maria z Kołobrzegu dostała "odlotowy" prezent na 94. urodziny [ZDJĘCIA]

Co można kupić starszej pani na 94. urodziny? Zazwyczaj do głowy przychodzą "praktyczne" prezenty w postaci wełnianego szala, czekoladek lub bukietu kwiatów. W przypadku pani Marii z Kołobrzegu było zupełnie inaczej. Rodzina postanowiła spełnić marzenie seniorki i... wysłać ją w przestworza. Kobieta bowiem od dawna marzyła o locie samolotem. Pani Maria doczekała się najbardziej "odlotowego" prezentu w swoim długim życiu!

Pani Maria Kisiel nigdy nie leciała samolotem. To od dawna było jej wielkim marzeniem. Dlatego z okazji obchodzonych tego samego dnia urodzin i imienin, najbliżsi postanowili sprawić jej wyjątkowy prezent i zafundowali jej lot awionetką.

O upominku pani Maria dowiedziała się dosłownie dzień wcześniej. Jak mówi jej syn, była zachwycona i jednocześnie bardzo podekscytowana.

- Prawie nie przespała nocy - mówi Andrzej Kisiel, syn pani Marii.

Czytaj też: Wyznaje miłość Ewie na ulicach Szczecina. Zakochany desperat? Artysta? A może zwykły wandal? [ZDJĘCIA]

Następnego dnia pani Maria udała się na lotnisko Bagicz, skąd w towarzystwie pilota Bartosza wyruszyła w wymarzoną podniebną podróż. Po wylądowaniu, stwierdziła krótko: "Żyjemy!".

Seniorka była bardzo zadowolona z lotu. Zachwyciły ją widoki. Po raz pierwszy mogła również zobaczyć zupełnie z innej perspektywy m.in. kamienicę, w której mieszka od 70 lat. Pani Maria nie ukrywa, że bardzo chciałaby sama spróbować swoich sił za sterami samolotu.

- Może kiedyś jeszcze zrobię licencję pilota? - mówi uszczęśliwiona 94-latka.

Czytaj też: To była szczęśliwa majówka! Mieszkaniec Szczecinka zgarnął FORTUNĘ!

W galerii poniżej zdjęcia z tego niecodziennego wydarzenia:

Sonda
Czy leciałaś/eś kiedykolwiek samolotem?
Jak pilotuje się samolot? Sprawdziliśmy
Nasi Partnerzy polecają