Sukces koszalinianek

Wytańczyły sukces! Młode koszalinianki z wielkimi osiągnięciami

Zawodniczki z Koszalina odniosły ogromny sukces na Mistrzostwach Polski Fitness w Gdańsku. Reprezentantki Klubu Sportowego King Dance wróciły z Trójmiasta zarówno z medalami i pucharami jak i wysokimi pozycjami w ogólnym zestawieniu.

Mistrzostwa Polski Fitness odbyły się w miniony weekend, 13-14 maja w Gdańsku. Koszalin reprezentowały zawodniczki z Klubu Sportowego King Dance.

Mistrzynią Polski kategorii Fitness Show została 14-letnia Lilianna Majkowicz. Srebrny medal w kategorii Acrobatic Show zdobyła 9-letnia Zofia Polechońska, a brąz w kategorii Fitness Dance trafił do 14-letniej Agaty Gil.

To jednak nie koniec sukcesów młodych koszalinianek. W finale Mistrzostw Polski znalazły się: Alicja Kramek, która zajęła IV miejsce, Oliwia Żak i Maja Urbaniwicz, które zajęły V miejsce oraz Zuzanna Rogowska, która uplasowała się na VI miejscu mistrzostw.

Organizatorami Mistrzostw Polski Fitness w Gdańsku była Polska Federacja Fitness Sportowego. Zawodniczki na codzień trenują w klubie sportowym King Dance pod okiem Anety Rudzkiej oraz Aleksandry Kubańskiej. Trener wspomagający Ada Ozimkowska.