40-latek zaginął w Tatrach. TOPR wszczął alarm! Adamowi może grozić niebezpieczeństwo

i

Autor: Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Zaginął 40-letni Adam z Brzeszcz. TOPR prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

Prośba o pomoc w poszukiwaniach

40-latek zaginął w Tatrach. TOPR wszczął alarm! Adamowi może grozić niebezpieczeństwo

2022-12-14 10:19

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prosi o pomoc w odnalezieniu 40-letniego Adama z Brzeszcz. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w niedzielę, 11 grudnia w Zakopanem. Prawdopodobnie wybrał się na wyprawę w góry. Ze względu na warunki panujące obecnie w Tatrach grozi mu śmiertelne niebezpieczeństwo.

Zaginął 40-letni Adam z Brzeszcz. TOPR prosi o pomoc w poszukiwaniach

Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe prowadzi poszukiwania 40-letniego Adama Szewczaka z Brzeszcz i prosi o pomoc w jego odnalezieniu. Mężczyzna po raz ostatni był widziany w niedzielę, 11 grudnia w okolicy Ronda Kuźnickiego w Zakopanem. Prawdopodobnie wybrał się na wyprawę w góry. Niestety bliscy nie mają z Adamem żadnego kontaktu, a 40-latek nie dał innego znaku życia. W Tatrach panują obecnie bardzo trudne warunki. Spadło tam kilkadziesiąt centymetrów śniegu i obowiązuje drugi stopień zagrożenia lawinowego. Dodatkowo termometry wskazują kilkanaście stopni Celsjusza poniżej zera. Z tego powodu zaginionemu turyście grozi śmiertelne niebezpieczeństwo. Osoby posiadające wiedzę na temat losów mieszkańca Brzeszcz Adama Szewczaka są proszone o kontakt z TOPR pod numerem telefonu: +48 18 20 63 444.

40-latek zaginął w Tatrach. TOPR wszczął alarm! Adamowi może grozić niebezpieczeństwo

i

Autor: Tatrzańskie Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Zdjęcie zaginionego Adama Szewczaka z Brzeszcz.
Kraków. Sprawcy brutalnego rozboju w rękach policji. Rozpoznał ich czytelnik mediów
Sonda
Czy brałeś/brałaś kiedyś udział w poszukiwaniach osób zaginionych?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany