Atak NOŻOWNIKA w centrum handlowym Bonarka w Krakowie. Sprawca zbiegł

2019-09-11 14:08 Amadeusz Calik
Atak NOŻOWNIKA w centrum handlowym Bonarka w Krakowie
Autor: SHUTTERSTOCK

Policja szuka mężczyzny, który zaatakował pracownika ochrony w centrum handlowym Bonarka w Krakowie. Napastnik zrobił zakupy i wyszedł z jednego ze sklepów bez płacenia. Do akcji wkroczył menedżer zespołu ochroniarzy, a między mężczyznami doszło do groźnej szarpaniny.

Z OSTATNIEJ CHWILI! Policja opublikowała wizerunek nożownika z Krakowa - SPRAWDŹ TUTAJ!

Sytuacja miała miejsce we wtorek, 10 września kilka minut po godzinie 18 w centrum handlowym Bonarka City Center przy ul. Kamieńskiego w Krakowie. 

Nieustalony dotąd mężczyzna robił zakupy w hipermarkecie. W pewnym momencie wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar, który zabrał ze sobą. W pościg za mężczyzną ruszył menedżer ochrony. Gdy do niego dobiegł doszło do przepychanki, a napastnik zadał ochroniarzowi dwa ciosy ostrym narzędziem. Wykorzystując chwilę nieuwagi sprawca ataku zbiegł. 

Według relacji świadków, mężczyzna miał przy sobie nóż. 

Informację o zdarzeniu potwierdza w rozmowie z ESKA INFO Piotr Szpiech, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Policji w Krakowie.

- Rzeczywiście doszło do takiego incydentu. Wiadomo, że napastnik miał przy sobie narzędzie i z jego pomocą zadał poszkodowanemu pracownikowi ochrony dwie rany. Na szczęście nie było zagrożenia dla jego życia - deklaruje Szpiech.

Ranny menedżer ochrony został przewieziony do szpitala, a policjanci prowadzą czynności mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności zdarzenia oraz znalezienie sprawcy.