Bukowina Tatrzańska: Lekkomyślne zachowanie na drodze. Było o krok od tragedii [WIDEO]

2020-02-11 13:00
Bukowina Tatrzańska: Lekkomyślne zachowanie na drodze. Było o krok od tragedii
Autor: Policja Zakopane

To zachowanie mogło się skończyć tragicznie. Kilka osób wykazało się we wtorek, 12 lutego wyjątkową nieodpowiedzialnością na drodze w Bukowinie Tatrzańskiej w Małopolsce. Pasażerowie próbowali przepchnąć autokar na śliskiej nawierzchni i o mały włos nie zostali przygnieceni przez pojazd.

Film z niebezpiecznego zdarzenia pojawił się na facebookowym profilu Tygodnika Podhalańskiego. Na nagraniu widać grupkę mężczyzn, która siłami własnych rąk próbuje przepchnąć autokar, który nie może pokonać zaśnieżonej trasy ze Stasikówki w kierunku ronda Klin w Bukowinie Tatrzańskiej.

Gdy pojazd powoli rusza, nagle na śliskiej nawierzchni traci przyczepność i stacza się w kierunku barier energochłonnych. Niewiele brakowało, by osoby, które uczestniczyły w przepychaniu zostały przygnieciona przez kilkutonowy autokar.

ZOBACZ WIDEO:

Na drogach w rejonie podhalańskim panują trudne warunki. Od kilku godzin w regionie sypie intensywny śnieg, a nawierzchnie w wielu miejscach są białe i śliskie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE