Czy McDonald's będzie otwarty w Wielkanoc, 12 kwietnia 2020? Gdzie zjemy w Krakowie?

2020-04-12 6:00 AC
Czy McDonald's będzie otwarty w Wielkanoc, 12 kwietnia 2020? Gdzie zjemy w Krakowie?
Autor: AC

Czy McDonald's będzie otwarty w Wielkanoc, 12 kwietnia? Większość miłośników fast foodów może być zawiedziona, bowiem duża część restauracji będzie zamknięta. Są jednak takie McDonald'sy, które będą czynne 12.04.2020. Sprawdź listę restauracji otwartych w święta!

Czy McDonald's będzie otwarty 12 kwietnia 2020 w Wielkanoc? Sprawdź! W Krakowie istnieje siedemnaście restauracji McDonald's. W stolicy Małopolski zjemy nie tylko w ścisłym centrum, ale również przy ważnych drogach dojazdowych, m.in. w kierunku Zakopanego i Olkusza. Co ważne, w czasie epidemii koronawirusa restauracje stacjonarne zostały zamknięte zgodnie z wprowadzonymi obostrzeniami. Można jednak skorzystać z dostawy do domu lub odebrać zamówienie w okienku.

W tym artykule przeczytasz jak restauracje McDonald's będą otwarte w niedzielę, 12 kwietnia.

11, 12 i 13 kwietnia - czyli okres świąt wielkanocnych to okres, w którym większość z nas ma wolne od pracy. W Wielkanoc i Wielki Poniedziałek sklepy są ustawowo zamknięte, a handlować mogą jedynie właściciele sklepów oraz osoby niezatrudnione w oparciu o umowę o pracę. Większość dużych sklepów i galerii handlowych jest zamknięta. W związku z epidemią koronawirusa nieczynne są też punkty rozrywki oraz kina. 

Z kolei restauracje serwują jedynie dania na wynos oraz z dowozem do domu. Dla wszystkich łasuchów mamy dobre wiadomości. W okresie świąt wielkanocnych sieć restauracji McDonald's jest otwarta. Nie można jednak wejść do środka lokali ze względu na rządowe obostrzenia. 

- Drodzy Goście, aktualnie sprzedaż w naszych restauracjach, w zależności od lokalu jest możliwa tylko poprzez McDrive i usługę McDelivery. Nie będzie możliwości konsumowania w restauracji. Od kilku tygodni monitorujemy sytuację związaną z rozprzestrzenianiem się koronawirusa. Aby mieć pewność, że nasi goście i pracownicy są bezpieczni wdrożyliśmy dodatkowe środki ochronne i zalecenia służb sanitarnych. Opanowanie epidemii wymaga jednak dalej idących kroków, które zostały ogłoszone przez rząd. Rozumiemy to i zmieniamy formę obsługi gości w naszych restauracjach - informuje McDonald's.

Czy McDonald's jest otwarty 12 kwietnia w Wielkanoc?

Restauracje McDonald's, które w Wielkanoc będą całkowicie zamknięte:
- McDonald's Al. Pokoju 67 (CH M1)
- McDonald's Al. Pokoju 44 (CH Plaza)
- McDonald's Ul. Podgórska 34 (Galeria Kazimierz)
- McDonald's Ul. Kamieńskiego 11 (CH Bonarka)
- McDonald's Ul. Pawia 5 (Galeria Krakowska)
- McDonald's Ul. Stawowa 61 (Galeria Bronowice)
- McDonald's Ul. Wielicka 85
- McDonald's Ul. Tadeusza Śliwiaka 36
- McDonald's Ul. Pilotów 6
- McDonald's Ul. Bora Komorowskiego 33
- McDonald's Ul. Floriańska 55
- McDonald's Ul. Grodzka 26
- McDonald's Ul. Opolska 9

Restauracje McDonald's otwarte w Wielkanoc - MCDRIVE:
- McDonald's Ul. Medweckiego 13 - czynny w godz. 11-24
- McDonald's Ul. Wadowicka 2A - czynny 24h
- McDonald's Ul. Jasnogórska 2 - czynny w godz. 11-24

Restauracje McDonald's otwarte w Wielkanoc - MCDELIVERY - DOSTAWA DO DOMU / ODBIÓR W OKIENKU:
McDonald's Ul. Wadowicka 2A - czynny w godz. 6-24
- McDonald's Ul. Szewska 2 - czynny w godz. 8-22

Życzenia Wielkanocne 2020
Komentarze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE