Dwójka dzieci mogła zginąć na pasach. Wszystko się nagrało! Policja szuka pirata drogowego

i

Autor: Małopolska Policja Tuż przed rodziną przechodzącą przez pasy przemknął pirat drogowy, który na podwójnej ciągłej wyprzedził inny samochód.

Skandaliczne zachowanie kierowcy

Dwójka dzieci mogła zginąć na pasach. Wszystko się nagrało! Policja szuka pirata drogowego

2023-03-30 14:15

Policja szuka pirata drogowego, który w Kętach niemal potrącił przechodzącą przez pasy rodzinę z dwójką dzieci. Funkcjonariusze znają wizerunek kierowcy seata, dlatego jego zatrzymanie jest kwestią czasu, proszą jednak o kontakt pieszych, ponieważ ich tożsamość nie jest znana. "Wyczyny" nieodpowiedzialnego szofera zostały nagrane przez innego kierowcę.

Kęty. Pirat drogowy niemal potrącił na pasach rodzinę z dziećmi. Wszystko się nagrało

Do zdarzenia doszło w sobotę, 18 marca na ulicy Spacerowej w Kętach (powiat oświęcimski). Przechodząca przez pasy rodzina z dwójką dzieci mogła zginąć w wyniku totalnej głupoty pirata drogowego. Kierowca seata wyprzedził inny pojazd na podwójnej ciągłej i nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Jego "wyczyny" zostały nagrane przez kamerę znajdującą się w pojeździe innego użytkownika drogi. Wysłał on materiał wideo na policyjną skrzynkę mailową: stopagresjidrogowej@malopolska.policja.gov.pl. Obecnie mundurowi szukają pirata. Znają jego wizerunek oraz numery tablic rejestracyjnych seata, którym się poruszał, dlatego zatrzymanie jest kwestią czasu. Prowadzący postępowanie apelują natomiast o kontakt do pieszych, którzy uniknęli potrącenia, ponieważ ich personalia nie są znane. W tej sprawie można kontaktować się dzwoniąc do Komisariatu Policji w Kętach pod numer 47 8326 500.

Dwójka dzieci mogła zginąć na pasach. Wszystko się nagrało! Policja szuka pirata drogowego

i

Autor: Małopolska Policja Nieodpowiedzialny "wyczyn" kierowcy seata został nagrany przez kamerę znajdującą się w pojeździe innego kierowcy.
Rodzina z dwójką dzieci mogła zginąć na pasach. Policja szuka pirata drogowego
Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?