Kraków: Ktoś ukradł bezdomnemu buty! WZRUSZAJĄCY GEST strażników miejskich

GROZA w Krakowie. Ukradli bezdomnemu buty! WZRUSZAJĄCY GEST strażników miejskich
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa Bezdomny mężczyzna powiedział strażnikom miejskim, że w czasie snu ktoś ukradł mu buty.

Tylko ktoś zupełnie pozbawiony serca mógł się tak zachować! Strażnicy miejscy interweniowali wczoraj (13 kwietnia) w sprawie bezdomnego, któremu złodziej ukradł buty w czasie trwającego w Małopolsce ataku zimy. Mężczyzna koczował w jednej z bram przy ulicy Zwierzynieckiej w Krakowie, a wezwanym na miejsce strażnikom powiedział, że podczas snu padł ofiarą kradzieży. Mundurowi nie tylko podzielili się z nim jedzeniem, ale sprezentowali mu nowe obuwie.

Ukradli bezdomnemu buty, pomogli mu strażnicy miejscy

Bardziej bezczelną kradzież trudno sobie wyobrazić! Wczoraj (13 kwietnia) krakowscy strażnicy miejscy interweniowali w sprawie bezdomnego, któremu ktoś ukradł buty. Podły złodziej nie wziął pod uwagę nawet ataku zimy, który ponownie dotknął Małopolskę. Mężczyzna siedział bez skarpet przytulony do jednej z kamienic znajdujących się przy ulicy Zwierzynieckiej. Strażnikom powiedział, że w czasie snu został okradziony z butów. Mundurowi stanęli na wysokości zadania i szybko zorganizowali pomoc.

PRZECZYTAJ: Wadowice. Pirat drogowy w bezczelny sposób próbował oszukać policję. Wymyślił historię mrożącą krew w żyłach

Z bezdomnym podzielili się jedzeniem oraz wykonali telefon do dyżurnego z prośbą o znalezienie butów dla potrzebującego mężczyzny. Zbieg okoliczności sprawił, że przyjmujący zgłoszenie funkcjonariusz nosi ten sam rozmiar obuwia, co okradziony bezdomny, dlatego mógł mu podarować własne, zapasowe buty. Przywiózł je drugi patrol, a podczas oczekiwania na przesyłkę mężczyzna mógł się posilić kanapkami, które dali mu strażnicy miejscy. Mundurowi przyznają, że tej interwencji jeszcze długo nie zapomną.  

ZOBACZ: Kraków. Prezydent Jacek Majchrowski dostał mandat za CYGARO "czasem również używam brzydkich wyrazów"

Patostreamerzy pastwili się nad niepełnosprawnym chłopakiem
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE