Kraków. Prezydent Jacek Majchrowski dostał mandat za CYGARO. "Czasem również używam brzydkich wyrazów"

Kraków. Prezydent Jacek Majchrowski dostał mandat za CYGARO czasem również używam brzydkich wyrazów
Autor: BIP Kraków / Pixabay.com Kraków. Prezydent Jacek Majchrowski dostał mandat za CYGARO "czasem również używam brzydkich wyrazów"

Prezydent Krakowa Jacek Majchrowski dostał mandat za niecodzienne wykroczenie, bo za... popalanie cygara. Straż miejska otrzymała zgłoszenie, że prezydent popala cygaro w gabinecie. Konsekwencje zostały wyciągnięte, a Majchrowski poinformował o tym w mediach społecznościowych: "Uprzedzając - czasem również używam brzydkich wyrazów", dodał żartobliwie.

Kraków. Prezydent miasta z mandatem za cygaro

Jacek Majchrowski o tym, że dostał mandat poinformował w mediach społecznościowych. Prezydenta Krakowa ukarała straż miejska, która otrzymała zgłoszenie o paleniu cygara przez prezydenta w gabinecie.

- Tak się zdarza, że i prezydent Krakowa płaci mandaty. Po skardze na mnie, że zapaliłem w gabinecie cygaro, otrzymałem od straży miejskiej mandat. Cóż, stało się… Uprzedzając - czasem również używam brzydkich wyrazów. - napisał Jacek Majchrowski, prezydent Krakowa.

Przypomnijmy, za palenie wyrobów tytoniowych w miejscach publicznych grozi mandat do 500 zł. W miejscach pracy, na terenach uczelni, hotelach, czy lokalach gastronomicznych właściciel lub zarządzający może wyznaczyć palarnię, zaopatrzoną w wentylację mechaniczną lub system filtracyjny.

Paulina uciekła od kolegi który ją odprowadzał? Czy mogla sama w nocy iść przez las?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE