Pociąg Intercity

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Pociąg Intercity

HORROR na torach. BMW zmiażdżone przez pociąg Gdynia-Kraków!

2019-10-13 22:45

Poważny wypadek w okolicach Mławy na Mazowszu. Pociąg Intercity relacji Gdynia Główna - Kraków Główny uderzył w samochód marki BMW, który został... porzucony na torach. Pojazd stanął w ogniu, na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do zdarzenia doszło kilka minut przed godziną 21. Pociąg Intercity jadący z Gdyni w kierunku Krakowa uderzył w samochód osobowy marki BMW, który został porzucony na torach. Po zderzeniu wybuchł pożar, a na miejsce wezwano pięć zastępów straży pożarnej. 

O wypadku jako pierwszy poinformował portal Kontakt 24. Jak przekazała podinsp. Katarzyna Kucharska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu - służby otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pociągu z samochodem osobowym marki BMW.

- W tym zdarzeniu nie ma osób poszkodowanych, chociaż nie wiadomo, co stało się z kierowcą i ewentualnymi podróżującymi autem, ponieważ po przyjeździe na miejsce policja odnalazła pusty samochód. Znajdował się na torowisku w miejscu niedozwolonym - dodała w rozmowie z TVN 24. 

PKP Polskie Linie Kolejowe zorganizowały zastępcze składy dla pasażerów jadących w kierunku Warszawy i Krakowa - przekazała Magdalena Janus z biura prasowego PKP PLK. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają