HORROR w Miechowie. Starsze małżeństwo NIE ŻYJE, policja szuka świadków!

2019-12-09 13:47 AC

Małopolska Policja szuka bezpośrednich świadków dramatycznego wypadku, do jakiego doszło w Miechowie. W wyniku zderzenia dwóch samochodów osobowych zginęło starsze małżeństwo. Funkcjonariusze apelują o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Krakowie.

Dramatyczny wypadek miał miejsce 26 maja 2019 roku na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 7 Kraków - Warszawa z ulicą Szewską w centrum Miechowa. Samochód marki fiat seicento zderzył się samochodem marki alfa romeo giulia. Na miejsce natychmiast zadysponowano służby ratunkowe.

Niestety, śmierć na miejscu poniosła pasażerka fiata, a jego kierowca w krytycznym stanie trafił do szpitala, gdzie po kilku godzinach walki o życie zmarł. Okazało się, że ofiary to starsze małżeństwo z powiatu miechowskiego.

Policjanci apelują o natychmiastowy kontakt telefoniczny z Wydziałem do Walki z Przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Krakowie. Kontaktować się można pod numerem telefonu 12 615 41 11 lub pod numerem alarmowym 112. Dostępny jest także adres mailowy sekretariat.wziz@krakow.policja.gov.pl.