Justyna Kowalczyk-Tekieli po ŚLUBIE. Wiemy, dlaczego założyła CZERWONĄ SUKNIĘ

2020-09-26 17:00 MC
Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli
Autor: Instagram / nartowa.pani Justyna Kowalczyk, Kacper Tekieli

Justyna Kowalczyk-Tekieli, która w czwartek wzięła ślub, zaskoczyła wyborem kreacji. Nie wystąpiła bowiem w białej sukni. Postawiła na czerwony kolor. Skąd ten wybór? Multimedalistka igrzysk olimpijskich i mistrzostw świata w biegach narciarskich wyjaśniła wszystko jednym zdaniem.

O ślubie Justyny Kowalczyk z Kacprem Tekielim mówiło się od pewnego czasu. Pierwotnie para miała się pobrać w maju, jednak na przeszkodzie stanęła pandemia koronawirusa. W tej sytuacji trzeba było uzbroić się w cierpliwość. Ślub ostatecznie odbył się w czwartek, 24 września.

Pierwsze ZDJĘCIE Justyny Kowalczyk z mężem po ślubie. Za nimi WIELKIE WIDŁY

Sportsmenka o wszystkim poinformowała w mediach społecznościowych, zamieszczając przy okazji zdjęcie. To, co rzucało się w oczy, to kolor jej sukni. Postawiła bowiem na czerwień. Dlaczego? "Zawsze miałam słabość do czerwonych ubranek startowych" - napisała w sobotę na Twitterze.

Justyna Kowalczyk już po ślubie. Adam Małysz REAGUJE, padły ważne słowa

Faktycznie, w czerwonym kolorze Kowalczyk-Tekieli wywalczyła największe sukcesy w swojej karierze. Między innymi medale igrzysk olimpijskich w Vancouver w 2010 r. i Soczi w 2014 r.