Kłęby dymu nad Krakowem! Pożar na ul. Malborskiej. Co się pali? [WIDEO, ZDJĘCIA]

2021-01-15 11:43 at
Kłęby dymu nad Krakowem! Pożar na ul. Malborskiej. Co się pali?
Autor: Amadeusz Calik W zakładach znajdujących się przy ulicy Malborskiej wybuchł pożar

Nad Krakowem unoszą się kłęby gęstego dymu. Jak informuje Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie, w zakładach znajdujących się przy ulicy Malborskiej wybuchł pożar. Z płomieniami walczy sześć strażackich zastępów. Nie razie nie ma informacji na temat ewentualnych osób poszkodowanych w tym zdarzeniu.

Kłęby dymu nad Krakowem! Pożar na ul. Malborskiej

Pożar na Malborskiej w Krakowie

Aktualizacja, godz. 12.05

Na ul. Malborskiej kierowcy mogą napotkać utrudnienia. Na miejscu widać w tej chwili cztery wozy straży pożarnej i dwa radiowozy policji. Trwa dogaszanie pożaru.

Godz. 11.40

Nad Krakowem unoszą się kłęby gęstego dymu, widoczne nawet z dużej odległości. Jak udało nam się dowiedzieć, pożar wybuchł w zakładach znajdujących się przy ulicy Malborskiej. Trwa akcja gaśnicza. Obecnie nie ma informacji na temat osób poszkodowanych w tym zdarzeniu.

PRZECZYTAJ: Tatry zasypane śniegiem. Nawet metrowa pokrywa! TOPR OSTRZEGA przed lawinami

- Zgłoszenie otrzymaliśmy kilkanaście minut temu. Pożar wybuchł w zakładach znajdujących się przy ulicy Malborskiej. Z płomieniami walczy sześć zastępów strażackich. Na razie nie mamy informacji na temat osób poszkodowanych i przyczyn wybuchu pożaru - powiedział Bartłomiej Rosiek z KM PSP w Krakowie.

ZOBACZ: Szokujący napad w powiecie wielickim! Bili, dusili i grozili użyciem maczety, bo nie dostali piwa