Koronawirus, 27 września 2021. Ile jest zakażeń w Małopolsce? Najnowsze dane MZ

2021-09-27 10:38
Koronawirus, 27 września 2021. Ile jest zakażeń w Małopolsce? Najnowsze dane MZ
Autor: Dimitris Vetsikas/cc0/pixabay Koronawirus, 27 września 2021. Ile jest zakażeń w Małopolsce? Najnowsze dane MZ

Koronawirus 27 września - ile osób jest zakażonych? Sprawdzamy najnowsze dane, które w poniedziałek (27.09.2021) są przekazywane przez Ministerstwo Zdrowia. Ile osób w ciągu ostatniej doby otrzymało pozytywny wynik testu na koronawirusa oraz ilu pacjentów zmarło? Jak wygląda stan zachorowań w woj. małopolskim? Zobacz najnowsze dane z raportu 27 września 2021 roku.

Koronawirus 27 września - ile jest dzisiaj zakażeń?

Koronawirus w Polsce - ile zakażeń w poniedziałek (27.09.2021)? Po godzinie 10:30 opublikujemy raport Ministerstwa Zdrowia. O ile wzrosła liczba zakażeń w ciągu ostatniej doby w swoim raporcie poinformuje Ministerstwo Zdrowia. Najnowsze dane dotyczące liczby zakażeń w Polsce oraz informacja o tym, ilu pacjentów zmarło w ciągu minionej doby pojawią się na rządowych stronach około godziny 10:30. Z danych przekazanych przez Ministerstwo Zdrowia wynika, że w Polsce mamy 421 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano nowych przypadków śmiertelnych. Bilans od początku pandemii w Polsce - liczba zakażonych koronawirusem: 2 903 655/ 75 572 (wszystkie pozytywne przypadki/w tym osoby zmarłe). Przypomnijmy, że wczoraj (26 września) w Polsce wykryto 643 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu COVID-19 nie zmarła żadna osoba, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarła jedna osoba.

PRZECZYTAJ: Wiśniowa. Wnuczka zabiła babcię: "Skończę to, co zaczęłam"

Koronawirus 27 września - raport z województw

Jak wygląda sytuacja epidemiologiczna w Polsce i w poszczególnych województwach? Każdego dnia Ministerstwo Zdrowia publikuje o godzinie 10:30 najnowsze dane dotyczące liczby zakażeń i zgonów w Polsce. W Małopolsce wykryto 27 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano nowych przypadków śmiertelnych. W Krakowie zakażeniu uległo 10 osób, w powiecie nowotarskim 4 osoby, w powiatach: tatrzańskim, brzeskim, oświęcimskim, chrzanowskim i olkuskim po 2 osoby, a w powiatach: nowosądeckim, myślenickim i wadowickim po 1 osobie. Przypomnijmy, że wczoraj (26 września) w Małopolsce wykryto 40 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano żadnych przypadków śmiertelnych.

ZOBACZ: Wyciekła nowa treść deklaracji małopolskiego sejmiku. Duże zmiany

Sonda
Obawiasz się czwartej fali koronawirusa?
Morderstwo w Wiśniowej, wnuczka zabiła babcię
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE