Kościelny z Regulic miał proponować seks dziecku. Został otoczony przez rozjuszony tłum

i

Autor: WlaKom/Domena publiczna/wikipedia, ECPU Polska: ŁOWCY Pedofili/FB/screenshot Kościelny z parafii pw. św. Wawrzyńca w Regulicach został zatrzymany w wyniku ujęcia obywatelskiego. Sąd skazał go za molestowanie ministranta.

Szokujące nagranie

Kościelny z Regulic miał proponować seks nastolatkowi. Został otoczony podczas prowokacji

2022-09-14 20:10

Do Internetu trafiło nagranie z ujęcia obywatelskiego mężczyzny podejrzanego o popełnienie czynów o charakterze pedofilskim wobec nastolatka. Jak informuje Onet, zatrzymanym jest kościelny pracujący w parafii pw. św. Wawrzyńca w Regulicach (powiat chrzanowski). Miał on wysyłać pokrzywdzonemu nagie zdjęcia oraz proponować mu seks. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i trafił do aresztu.

Kościelny proponował seks nastolatkowi. Nagranie z ujęcia obywatelskiego trafiło do sieci

W niedzielę, 11 września w Alwerni, w wyniku ujęcia obywatelskiego został zatrzymany dorosły mężczyzna, podejrzany o popełnienie czynów o charakterze pedofilskim wobec nastolatka. Jak informuje Onet, mężczyzna jest kościelnym pracującym w parafii pw. św. Wawrzyńca w Regulicach (powiat chrzanowski). Miał on wysyłać pokrzywdzonemu nagie zdjęcia, proponować mu seks, a nawet posunąć się do fizycznego molestowania seksualnego. Nagranie wideo z ujęcia obywatelskiego trafiło do Internetu i zostało udostępnione między innymi na profilu ECPU Polska: ŁOWCY PedofiliNa materiale widać, jak mężczyzna został otoczony podczas prowokacji zorganizowanej przez mieszkańców okolicznych miejscowości. Uczestnicy ujęcia grożą zatrzymanemu, że "zgnije w więzieniu" i informują go o posiadanych przez siebie dowodach przestępczej działalności mężczyzny. Podejrzany został następnie przekazany funkcjonariuszom policji

Poniżej dalsza część artykułu i wideo z ujęcia mężczyzny podejrzanego o molestowania nastolatka.

PRZECZYTAJ: Kraków. To Robert brutalnie zamordował Kasię i obdarł ją ze skóry. Po latach zapadł wyrok w sprawie jak z horroru

Cmentarz Batowicki, grób zamordowanego profesora AGH. Jan T. Został pochowany w rodzinnym grobowcu

- Z naszych informacji wynika, że zatrzymany był dobrze znany rodzinie pokrzywdzonego i na przestrzeni kilku ostatnich tygodni wysyłał chłopakowi swoje nagie zdjęcia, proponował akty seksualne, miało też dochodzić do fizycznego molestowania. Chłopak nie wiedział komu o tym powiedzieć, więc zgłosił się do nas, a my postanowiliśmy pomóc i zorganizować zatrzymanie. Kiedy mężczyzna zobaczył, że umówione spotkanie jest prowokacją, to zaczął uciekać. Zastawiliśmy wtedy wyjazd i po ok. 50 m pościgu udało nam się go zatrzymać. Wtedy przyznał się do tego, co robił z naszym kolegą. Jak sam stwierdził: tylko się "zabawiali". Gdy to mówił, śmiał nam się w twarz. Od razu zadzwoniliśmy na policję, przekazaliśmy zatrzymanego i wszystkie dowody, które udało nam się zgromadzić - powiedział Onetowi jeden z uczestników obywatelskiego ujęcia.

Jaka kara grozi kościelnemu z Regulic?

Jak podaje Onet, zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty doprowadzenia groźbą bezprawną lub podstępem innej osoby do poddania się innej czynności seksualnej albo wykonania takiej czynności. Sąd wyraził zgodę na zastosowanie wobec podejrzanego środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztu. Kościelnemu z Regulic grozi kara od 6 miesięcy do 8 lat więzienia.

Sonda
Czy kary za pedofilię powinny być wyższe?

Player otwiera się w nowej karcie przeglądarki