Pasażerka zmarła w trakcie lotu PLL LOT Chicago - Kraków

i

Autor: Shutterstock

Koszmar!

Koszmar na pokładzie samolotu z Ameryki do Krakowa. Nie żyje pasażerka

2023-06-28 14:29

Dramatyczne doniesienia z Małopolski! Jak przekazała Polska Agencja Prasowa, w środę, 28 czerwca, w trakcie lotu z Chicago do Krakowa wykonywanego przez PLL LOT, zmarła jedna z pasażerek. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną śmierci kobiety. Sprawę bada prokuratura.

Nie żyje pasażerka lotu do Krakowa. Zmarła na pokładzie samolotu

- Pasażerka zmarła w trakcie lotu z Chicago do Krakowa wykonywanego przez PLL LOT – potwierdziła PAP rzecznik Kraków Airport, Natalia Vince. Samolot wylądował w środę, 28 czerwca na krakowskim lotnisku. Jak poinformowała przedstawicielka portu, po wylądowaniu maszyny na krakowskim lotnisku zostały wdrożone wszystkie procedury przewidziane w związku z tego typu zdarzeniem. Na miejscu pojawiła się policja, która pod nadzorem prokuratora zbada okoliczności śmierci pasażerki.

Zobacz: Senior wywołał alarm na lotnisku w Balicach. Będzie się tłumaczył prokuratorowi

- Składamy kondolencje bliskim pasażerki, której zgon stwierdzono podczas dzisiejszego lotu z Chicago do Krakowa. Załoga zadziałała zgodnie z procedurami przewidzianymi w takich przypadkach, a po wylądowaniu w Krakowie stosowne służby przystąpiły do czynności - przekazała dziennikarzom "Interii" linia lotnicza.

Sonda
Boisz się latać samolotem?
Lądowanie pierwszego samolotu w Radomiu
Listen on Spreaker.