Dostawca jedzenia ROZJECHAŁ dwa gołębie. Wszystko widać na nagraniu [WIDEO]

2021-01-17 22:14 ON
Rozjechał gołębia
Autor: Straż Miejska Miasta Krakowa

Dostawca jedzenia, który przejechał rowerem dwa gołębie na Rynku Głównym, będzie musiał ponieść konsekwencje popełnionego przez siebie czynu. Mężczyzna został namierzony przy pomocy monitoringu. Straż miejska zatrzymała kuriera, kiedy po około godzinie ponownie pojawił się na miejskim placu.

Dostawca jedzenia ROZJECHAŁ dwa gołębie. Wszystko widać na nagraniu [WIDEO]

Rowerowy dostawca wjechał rozpędzonym rowerem w stado gołębi na Rynku Głównym w Krakowie. Zwrócił na to uwagę strażnik miejski dyżurujący przy monitoringu. Rowerzysta jedynie zerknął przez ramię i szybko oddalił się z miejsca zdarzenia.

Czytaj też: METR śniegu i 30 stopni MROZU. Tak zimno nie było od lat. Szokujące prognozy właśnie się spełniają

Dwa gołębie nie przeżyły zderzenia z rowerem. Zachowanie dostawcy jedzenia zostało określone przez straż miejską jako bulwersujące.

Na miejsce wypadku został skierowany partol. Kuriera nie udało się namierzyć od razu, jednak dzięki wytrwałości strażników mężczyzna został w końcu zatrzymany.

Czytaj też: Poszła w góry w samych szortach i biustonoszu. Teraz w CIĘŻKIM stanie leży w szpitalu. Przerażająca moda na "morsowanie w górach" [ZDJĘCIA]

Od zdarzenia mijała godzina i kiedy wydawało się, że już nie uda się go namierzyć, nagle znów pojawił się on na ekranie. Zsiadł z roweru przy ulicy Grodzkiej i wszedł do restauracji. Szybkie info do dyżurnego, potem do najbliższego patrolu i już po chwili strażnicy byli w środku – podała krakowska straż miejska.

Czytaj też: Dramatyczny pożar w Krakowie! Mężczyzna prawie spłonął! Uratował go balkon [ZDJĘCIA]

Kurier miał być zaskoczony obecnością funkcjonariuszy do tego stopnia, że nie stawiał oporu przy zatrzymaniu. Trafił na policyjny komisariat. Dostawca jedzenia za swoje zachowanie odpowie przed sądem.