Kraków: Kałuża krwi w tramwaju? Szokujące zdjęcie internautki!

2019-03-21 16:28
Krew w tramwaju
Autor: Małgorzata Kasprzyk Krew w tramwaju

Internautka Małgorzata przesłała nam szokujące zdjęcie z tramwaju linii nr 3, na którym widać wielką czerwoną plamę w pobliżu siedzeń dla pasażerów. Jak relacjonuje zaniepokojona czytelniczka, substancja wyglądała jak krew. Postanowiliśmy sprawdzić, co się stało!

Zdjęcie zostało wykonane we wtorek, 19 marca około godziny 17:30 w tramwaju linii nr 3 jadącym w kierunku Krowodrzy Górki. Pani Małgorzata poprosiła nas o wyjaśnienie sytuacji. W tym celu skontaktowaliśmy się z Miejskim Przedsiębiorstwem Komunikacyjnym SA w Krakowie. 

Czytaj też >>> Kraków: Zatrzymanie na Bieńczyckiej. Ktoś rozpylił gaz pieprzowy w tramwaju

Jak informuje Marek Gancarczyk, rzecznik prasowy MPK - informacja jest sprawdzana. - O tajemniczej plamie poinformowany został motorniczy tramwaju, została z nim przeprowadzona rozmowa. Przejrzeliśmy również monitoring i tego dnia w tramwaju nie było żadnej bójki, ani innego typu zdarzenia, którego efektem mogły być takie ślady krwi. Nie zauważyliśmy niczego niepokojącego - dodaje Gancarczyk. 

Skąd mogła się wziąć taka plama w tramwaju? Być może była to czerwona farba, którą mógł rozlać nieroztropny pasażer. 

Sprawdź koniecznie: 

>>> Kraków: Zwrócił uwagę pasażerowi w tramwaju i został pobity

>>> Zmarł w kolejce do lekarza! Czekał 9 godzin, krwawił na oczach bliskich​

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE