Kraków. Kobieta poskarżyła się na pianie koguta. Padła straszna groźba

i

Autor: Pexels/cc0/pixabay Właściciel koguta obiecał, że ptak nie będzie dłużej zakłócał spokoju sąsiadów. W przeciwnym razie czeka go straszna śmierć.

Kogut uprzykrzał życie kobiecie

Kraków. Kobieta poskarżyła się na pianie koguta. Padła straszna groźba

2022-08-04 13:38

Uciążliwy dla sąsiadów kogut stał się powodem interwencji straży miejskiej w Krakowie. Jedna z mieszkanek Zwierzyńca poskarżyła się mundurowym, że głośno piejący ptak uprzykrza jej życie. Strażnicy skontaktowali się z właścicielem koguta. Mężczyzna obiecał, że zwierzę już nie będzie nękać okolicznych mieszkańców. W przeciwnym wypadku koguta czeka straszny los!

Mieszkanka Zwierzyńca zadzwoniła po straż miejską. Przeszkadzał jej piejący kogut

Zbyt głośno piejący kogut stał się powodem interwencji krakowskiej straży miejskiej na terenie dzielnicy Zwierzyniec. O pomoc mundurowych poprosiła kobieta, która miała już dość uciążliwego ptaka. Krakowianka poskarżyła się, że dźwięki wydawane przez koguta zakłócają jej spokój. Na miejsce został wysłany patrol. Strażnicy odnaleźli właściciela krnąbrnego zwierzaka i przeprowadzali z nim rozmowę. 

Interwencję można uznać za udaną, ponieważ właściciel ptaka obiecał, że lepiej go przypilnuje, a okoliczności mieszkańcy nie będą już dłużej nękani głośnym pianiem.

PRZECZYTAJ: Upały w Małopolsce. Do kiedy temperatury będą przekraczać 30 stopni?

Właściciel koguta obiecał poprawę. W innym przypadku ptaka czeka straszna śmierć

Przy okazji krakowska straż miejska uchyliła w mediach społecznościowych rąbka tajemnicy i zdradziła, w jaki sposób właściciel koguta zamierza wyegzekwować przestrzeganie przez opornego nielota zasad współżycia społecznego. Niestety szczegóły są bardzo brutalne! Mężczyzna oznajmił, że dalsza niesubordynacja ptaka będzie skutkować wykorzystaniem go w celach kulinarnych. Kogut ma skończyć jako składnik rosołu!

Sonda
Ja oceniasz pracę straży miejskiej w Krakowie?
Blok wrasta w Orlen przy Mogilskiej w Krakowie