Policjanci wyłowili z Wisły ciało mężczyzny

i

Autor: materiały policyjne Policjanci wyłowili z Wisły ciało mężczyzny

Kraków: Kolejne zwłoki wyłowione z Wisły. Wiadomo, że to mężczyzna

2019-03-06 16:49

Kolejne szokujące odkrycie w Krakowie. Przy ulicy Ciepłowniczej w krakowskim Łęgu (w pobliżu elektrociepłowni) z Wisły wyłowiono zwłoki mężczyzny. Służby zostały powiadomione przez przypadkowego przechodnia. 

Jak informuje zespół prasowy małopolskie policji - ciało jest w stanie mocnego rozkładu, co może wskazywać na to, że ofiara znajdowała się w Wiśle od dłuższego czasu. Policjanci zostali powiadomieni przez przypadkowego przechodnia, który dostrzegł ciało nad rzeką. 

Zwłoki zostały przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Krakowie, gdzie specjaliści zajmą się ustaleniem personaliów denata. Ustalono jedynie, że jest to mężczyzna. 

To kolejne zwłoki wyłowione z rzeki

Tylko w tym roku policjanci z Komisariatu Wodnego Policji byli wzywani do podobnych interwencji. W lutym z Wisły wyłowiono między innymi ciało zaginionego w ubiegłym roku 26-latka. Z kolei kilka dni temu z rzeki Uszwica wyłowiono ciało 34-letniej Grażyny Kuliszewskiej, która zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Tę sprawę bada Prokuratura Okręgowa w Tarnowie, a także prywatny detektyw.

Zobacz koniecznie: 

>>> Zastraszanie i terror w jednej z małopolskich firm. "Poje***o cię? Weź sobie urlop na żądanie" [AUDIO]

>>> Ich bajeczne majątki robią wrażenie! Oto najbogatsi ludzie w Polsce [TOP 20]

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają