Rozpędzony tramwaj ROZJECHAŁ 70-letniego emeryta! Tajemnicza śmierć w Krakowie

2020-09-28 7:30 AC
Rozpędzony tramwaj ROZJECHAŁ 70-letniego emeryta! Tajemnicza śmierć w Krakowie
Autor: SHUTTERSTOCK & ŁUKASZ GĄGULSKI/ SUPER EXPRESS Rozpędzony tramwaj ROZJECHAŁ 70-letniego emeryta! Tajemnicza śmierć w Krakowie

Śmiertelny wypadek w Krakowie. Tramwaj potrącił mężczyznę, który z niewyjaśnionych przyczyn szedł po torowisku na ulicy Teligi w Bieżanowie. Akcja ratunkowa trwała kilka godzin, ale życia poszkodowanego nie udało się uratować. Śledztwo w tej sprawie prowadzą policjanci.

Do zdarzenia doszło w nocy z soboty na niedzielę. Około godziny 23:40 rozpędzony tramwaj, który jechał w kierunku Nowego Bieżanowa P+R, potrącił mężczyznę, który według relacji świadków, miał iść po torowisku. Na miejsce natychmiast wezwano służby ratunkowe - straż pożarną, pogotowie, policję, inspekcję MPK oraz specjalistyczny dźwig.

ZOBACZ TEŻ: Nowa waloryzacja rent i emerytur! Emeryci dostaną więcej pieniędzy

- 70-letni bezdomny mężczyzna wpadł pod tramwaj i zginął na miejscu. Policjanci zabezpieczyli dowody, a na miejsce został wezwany prokurator, który dokonał oględzin. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego wypadku - poinformował sierż. szt. Bartosz Izdebski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie.

W tramwaju był zainstalowany monitoring, który z pewnością pomoże w ustaleniu, jak doszło do śmierci mężczyzny.

Zrobił Chrystusa z Rio de Janeiro za pomocą zapałek