Kraków. NAGŁE pogorszenie stanu zdrowia Jacka Majchrowskiego! Prezydent trafił do szpitala

Kraków. NAGŁE pogorszenie stanu zdrowia Jacka Majchrowskiego! Prezydent trafił do szpitala
Autor: Łukasz Gągulski Jacek Majchrowski jest zakażony koronawirusem.

Z nieoficjalnych informacji Radia Kraków wynika, że stan zdrowia Jacka Majchrowskiego pogorszył się i z tego powodu samorządowiec trafił do szpitala. Lekarzy miały zaniepokoić wyniki tomografii zakażonego koronawirusem prezydenta Krakowa. Do tej pory przebywał on w izolacji domowej, a infekcję SARS-CoV-2 przechodził łagodnie.

Według informacji Radia Kraków zakażony koronawirusem Jacek Majchrowski trafił do szpitala. Prezydent Krakowa miał się zgłosić do Szpitala Uniwersyteckiego w związku nasileniem objawów infekcji, a lekarzy zaniepokoiły wyniki tomografii wykonanej u samorządowca, dlatego zdecydowano o przyjęciu go na oddział. Obecnie nie wiadomo, jak długo potrwa hospitalizacja Jacka Majchrowskiego. 

We wtorek, 24 listopada prezydent Krakowa Jacek Majchrowski poinformował, że jest zakażony koronawirusem. Z tego powodu został objęty izolacją domową, jednak nie narzekał na dolegliwości związane z infekcją. Jeszcze dzisiaj (26 listopada) samorządowiec był aktywny w mediach społecznościowych i na swoim profilu FB umieścił podpisany przez siebie apel Unii Metropolii Polskich do premiera Mateusza Morawieckiego o jak najszybszy kompromis w sprawie Funduszu Odbudowy oraz Wieloletnich Ram Finansowych Unii Europejskiej.

Dwóch oprychów napadło z bronią na właściciela pizzerii. Ukradli saszetkę z pieniędzmi