Kraków. Niespodziewany gość salonu piękności. Wpadł w szał, klienci musieli uciekać

2022-05-19 17:26
Dzik
Autor: Pixabay Dzik zdemolował jeden z salonów kosmetycznych w Krakowie. Zdj. ilustracyjne.

Do niecodziennego zdarzenia doszło w salonie kosmetycznym przy ul. Kapelanka w Krakowie. W czwartek (19 maja) do lokalu wparował... dzik. Zwierzę zdemolowało zakład. Klienci, którzy byli w tym czasie w salonie, musieli uciekać. Potrzebna była interwencja służb, m.in. straży pożarnej.

Salon piękności to miejsce, które kojarzy nam się z relaksem i przyjemnościami. Klienci takiego salonu przy ul. Kapelanka w Krakowie zamiast przyjemności, najedli się strachu. Wszystko przez niespodziewanego gościa salonu. Był nim... dzik. Zwierzę nie było chyba zainteresowane oferowanymi usługami. Zamiast tego, dzik zdemolował salon i zaprowadził panikę wśród kilku klientów lokali, którzy musieli uciekać. Do zdarzenia doszło w czwartek (19 maja), po południu.

Niezbędna była interwencja służb, m.in. straży pożarnej. Na szczęście poradzi oni sobie z rozjuszonym dzikiem i uśpili zwierzę. Policjanci poinformowali, że dzik wyrządził szkody materialne w zakładzie, jednak na całe szczęście nikt nie ucierpiał przy okazji wizyty zwierzęcia w salonie.

Niestety, dziki swobodnie czujące się w mieście, i to nawet w najbardziej zabetonowanych częściach dużych polskich miast, to już niemal codzienność. Zwykle bywają niegroźne, jednak czasami dochodzi do niebezpiecznych sytuacji z udziałem tych zwierząt.

CZYTAJ WIĘCEJ: Dziki grasują w Olsztynie! Ryją na każdym osiedlu, mieszkańcy PRZERAŻENI [WIDEO]

Sonda
Czy kary za znęcanie się nad zwierzętami powinny być wyższe?
Dziki sieją grozę w Wawrze
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE