Kraków: Makabryczna śmierć 23-latka. Leżał na klatce schodowej! Wszędzie była krew

2021-01-25 15:53 bw
Kraków: Makabryczna śmierć 23-latka. Leżał na klatce schodowej! Wszędzie była krew
Autor: Pixabay.com / Zdjęcie ilustracyjne Kraków: Makabryczna śmierć 23-latka. Leżał na klatce schodowej! Wszędzie była krew

Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą śledztwo w sprawie makabrycznej śmierci 23-letniego mężczyzny w Krakowie. Całego we krwi, z ranami kłutymi w okolicach klatki piersiowej, znaleziono go na klatce schodowej w bloku. Niestety, mimo szybkiej akcji ratunkowej nie udało się go uratować. Co się stało? Oto, co śledczy ustalili do tej pory.

Zabójstwo w Krakowie. 23-latek miał na ciele kilka ran kłutych 

W niedzielę, 24 stycznia, ok. godziny 1:00 policjanci z Krakowa otrzymali zgłoszenie o rannym mężczyźnie znajdującym się na klatce schodowej w jednym z bloków w rejonie osiedla Azory. Na miejsce przybyło także pogotowie ratunkowe, jednak 23-latka nie udało się uratować. - Mężczyzna (pochodzący z powiatu wadowickiego) posiadał rany kłute w okolicach klatki piersiowej. Ciało 23-latka przewiezione zostało do zakładu medycyny sądowej, gdzie przeprowadzona zostanie sekcja zwłok i wskazana zostanie przyczyna śmierci - mówi mł. insp. Sebastian Gleń, rzecznik prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie. Czy było to zabójstwo? Niewykluczone, że to jedna z hipotez. - Na miejscu przeprowadzono wraz z prokuratorem oględziny i inne czynności operacyjno-śledcze. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że w jednym z mieszkań bloku odbywała się impreza, spotkanie, w trakcie którego doszło do tego tragicznego w skutkach zdarzenia - mówi mł. insp. Sebastian Gleń. 

Zabójstwo w Krakowie. Policjanci wraz z prokuraturą badają sprawę

Bezpośrednio po zdarzeniu, jak i w toku dalszych intensywnych czynności  policjanci zatrzymali w tej sprawie kilka osób – uczestników imprezy. Aktualnie weryfikowana jest rola tych osób w zdarzeniu i ich związek ze śmiercią mężczyzny, jak również  wyjaśniane są okoliczności samego zdarzenia. -Śledztwo prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kraków Prądnik -Biały oraz policjanci z Komisariatu III Policji w Krakowie i z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu KMP Kraków. Z uwagi na dobro postępowania  na tym etapie sprawy nie udzielamy więcej informacji - mówi mł. insp. Sebastian Gleń.

Te hity kończą w tym roku 10 lat! Rihanna, Adele, Katy Perry i inni