Kraków. RABUŚ okradł sklep jubilerski. WŁAMANIE w środku nocy

2020-11-02 9:27
Kraków. RABUSIE okradli sklep jubilerski. NAPAD w środku nocy
Autor: PhotoMIX-Company/cc0/pixabay

Dzisiejszej nocy (1/2 listopada) sklep jubilerski w galerii Bonarka padł łupem włamywacza. Rabuś zabrał stamtąd kilka przedmiotów, ich dokładna wartość jest obecnie ustalana. Czynności w tej sprawie prowadzi policja, która nie chce zdradzać wielu szczegółów dotyczących zdarzenia. Wiadomo, że analizowane są nagrania z monitoringu i trwa poszukiwanie świadków zajścia.

W nocy z niedzieli na poniedziałek sklep jubilerski znajdujący się na terenie galerii Bonarka został okradziony. Łupem złodzieja padła biżuteria. Dokładna wartość przywłaszczonych przedmiotów jest obecnie szacowana i na ten moment policja nie ujawnia skali dokonanego przestępstwa. W momencie zdarzenia, ze względu na późną porę w sklepie nie było nikogo z obsługi, dlatego sprawca nie musiał uciekać się do stosowania przemocy. Całe zajście trwało krócej niż jedną minutę. Funkcjonariusze analizują nagrania z monitoringu oraz szukają świadków, którzy mogli widzieć rabusia w momencie, gdy włamywał się do galerii, bądź z niej uciekał po dokonanym skoku.

- Potwierdzam, że dzisiaj w nocy, w jednym ze sklepów jubilerskich na terenie Krakowa doszło do kradzieży z włamaniem. Zdarzenie miało miejsce w nocy, dlatego w sklepie nie był wówczas nikogo z obsługi, a w związku z tym żaden człowiek nie padł ofiarą przemocy ze strony sprawców. Policja prowadzi czynności w tej sprawie. Ustalamy między innymi listę skradzionych rzeczy oraz ich wartość - powiedział sierż. szt. Bartosz Izdebski z zespołu prasowego KWP w Krakowie.

Protesty antyrządowe w Dzień Wszystkich Świętych na ulicach Starego Miasta w Krakowie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE